Rehber CS:GO için en iyi çözünürlük

• Konuyu başlatan TAF3R
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 28
  • Görüntüleme 8B
Nasıl ekleyebilirim? 1:1 veya 5:4 te daha yüksek FPS alacağımi düşünüyorum. Yanlışım varsa düzeltin. Eğer yükselirse FPS nasıl eklerim biliyorsanız söyler misiniz?

Bu sayılar piksel sayıları. Piksel sayısı ne kadar artarsa yüklenecek veri de o kadar artar yani FPS düşer. 640x480 benim bildiğim en düşük çözünürlük. Ama özel çözünürlük eklemeyi merak ediyorsan AMD, NVIDIA veya Intel HD denetim masasında özel çözünürlük oluşturman lazım. İnternetten ekran kartının türüne göre nasıl yapabileceğine bakabilirsin(ör: AMD özel çözünürlük oluşturma/AMD CS:GO özel çözünürlük ekleme)
Ee, adam genişleyince, nişangah da genişlemiyor mu?

Tamam nişangahı daraltırsın sen de

Merhaba 5:4 gibi çözünürlükleri nasıl yapabilirim ?
Evet aynı soruyu soracaktım bende AMD kartım var bilgisi olan var mı?
Ben bu konudan yapmıştım CS:GO da kendi gösteriyor zaten 5:4 gibi çözünürlükleri yoksa özel çözünürlük oluşturmayı deneyebilirsiniz.

En iyi çözünürlük için bir resimlere göz atalım. Şimdi bu fotoğrafa bakalım. 16:9 Adamı daha ince gösterirken 4:3 Daha kalın gösteriyor. Gördüğünüz gibi burada çözünürlüğe bağlı bir fotoğraf var. Bu fotoğraftan 5:4 Seçip 1280x960'ya da 4:3 Olarak 1024x768 yapıyoruz. Çünkü bu karelerde bir şişkinlik oluyor. Rakipleri daha iyi vurabiliyoruz. Burada kalan bütün çözünürlükleri aklınızdan kaldırın. Çünkü bütün e sporcular 4:3 ya da 5:4 oynuyor. Siz burada en yüksekleri seçmeyin. Çünkü rakip daha hafif gözüküyor. 1024x768 ve 1280x960'ta rakip daha kalın gözüküp daha fazla kare alıyoruz. Grafikler en düşüğe alıp Digital Vibrance'yi biraz yükseltiyoruz. Çünkü rakip karanlık yerde daha net gözüküyor. Benden bu kadar.

Eki Görüntüle 814933

16 ya 9 da adamı daha önce görürsün onu söyleyeyim

Şu aralar ben 720x720 kullanıyorum ve 1080x1080 önerebilirim kötü sistemler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı