CS:GO için nasıl kaliteli edit yapılır?

MERT1548

Decipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Bu aralar keşfetime hep CS:GO editleri çıkıyor. Bayağı kaliteli oluyor bazı videolar çok eski olmasına rağmen. Peki böyle kaliteli editler nasıl yaparım CS:GO'da? Ve müzikler nasıl uyuşuyor vuruş ve hareketlerle? Alta iki tane örnek koydum:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam bu öyle iki üç mesajla anlatılacak iş değil ki. Adobe After Effects bilgisi, video sahnelerini almak için konsol kodları ve bi tutam da yetenek ister bu iş.

Ömrünüz yetmez o eğitimi bitirmeye. Kendinizi bu işlere adayacaksanız YouTube'da zibilyon tane After Effects eğitim videosu var. Ha sadece CS:GO editi yapmak için istiyorsanız değmez o kadar vaktinizi çöpe attığınıza.

Ömrünüz yetmez o eğitimi bitirmeye. Kendinizi bu işlere adayacaksanız YouTube'da zibilyon tane After Effects eğitim videosu var. Ha sadece CS:GO editi yapmak için istiyorsanız değmez o kadar vaktinizi çöpe attığınıza.
İzleyin geçin diyorsunuz yani.

Hocam bu tür videoları yapmak için Effects ve Premier proyu ikisini bir arada kullanmanız gerekiyor ve bilgi istiyor öyle herkes yapamaz :D

Ben kendi çapımda böyle bir video yapmıştım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı