CS:GO için Rival 110 vs HyperX Pulsefire

pargraiN

Decapat
Merhaba arkadaşlar şuan elimdeki mouse Logitech G300S bu mouse oyunda ihtiyaçlarımı karşılayamadığı için ve elime baya küçük geldiği için değistirme kararı aldım. Elim baya büyük ama küçük mouse lara alıştım o yüzden büyük mouse istemiyorum. Bütçem 200 Tl. Benim aklımda 2 mouse var:

1. SteelSeries Rival 110
2. Kingston HyperX Pulsefire FPS

Sizce hangi mouseu tercih etmeliyim yada sizin daha iyi önerileriniz varsa onları da değerlendirebilirim. Oyun esnasında tuttuğum pozisyona göre hem Palm hem de Claw tutuş oynuyorum.

NOT: Arkadaşlar lütfen Logitech G102 önermeyin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Rival 110 sensör ve yazılım olarak HyperX Pulsefire FPS'den iyi. Ben olsam Rival 110 tercih ederdim.

Rival 110: Yazılım desteği var, TrueMove 1 (modifiyeli Pixart 3330)
HyperX Pulsefire FPS: Yazılım desteği yok, Pixart 3310

G102 eleme sebebiniz nedir, G102 giriş seviyesi için son derece iyi bir alternatif.

Harpoon özellik olarak Rival 110 ve G102'nin gerisinde ama fiyat olarak onlardan pahalı. Bence Rival 110 daha öne çıkıyor.

Rival 110 sensör ve yazılım olarak HyperX Pulsefire FPS'den iyi. Ben olsam Rival 110 tercih ederdim.

Rival 110: Yazılım desteği var, TrueMove 1 (modifiyeli Pixart 3330)
HyperX Pulsefire FPS: Yazılım desteği yok, Pixart 3310

G102 eleme sebebiniz nedir, G102 giriş seviyesi için son derece iyi bir alternatif.

Harpoon özellik olarak Rival 110 ve G102'nin gerisinde ama fiyat olarak onlardan pahalı. Bence Rival 110 daha öne çıkıyor.
G102 yi denedim lakin el yapıma hiç uymadı aslında oda listemdeydi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı