CS:GO İçin RX 580 mi GTX 1060 mi?

Ahmet Dinçer

Hectopat
Daha fazla  
Geçen hafta bir sistem toplama konusu açmıştım RX580’i 1600 lira civarında bir sitede bulduğumu belirtmiştim. Az önce oyun testlerini izledim sanki GTX 1060 6GB daha önde gibi. Sizin düşünceleriniz neler?

Genellikle CS:GO oynamaktayım fakat her oyunu oynuyorum. Örnek verecek olursak Battlefield 1, Gta V, Rainbow Six, WatchDogs, Witcher.

Aynı zamanda bu sene inşaat mühendisliği öğrenciliğine başladım. Autocad kullanacağız bunu da göz önünde bulunduralım.

Sizce 1600 liraya Gigabyte RX580 8 GB mı?
1300 liraya Gigabyte GTX 1060 6 GB mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçen hafta bir sistem toplama konusu açmıştım RX580’i 1600 lira civarında bir sitede bulduğumu belirtmiştim. Az önce oyun testlerini izledim sanki GTX 1060 6GB daha önde gibi. Sizin düşünceleriniz neler?

Genellikle CS:GO oynamaktayım fakat her oyunu oynuyorum. Örnek verecek olursak Battlefield 1, Gta V, Rainbow Six, WatchDogs, Witcher.

Aynı zamanda bu sene inşaat mühendisliği öğrenciliğine başladım. Autocad kullanacağız bunu da göz önünde bulunduralım.

Sizce 1600 liraya Gigabyte RX580 8 GB mı?
1300 liraya Gigabyte GTX 1060 6 GB mı?
Rx580 tercihimdir yalnız 1060 ıDA küçük görmemek lazım.

CS:GO halen DX9 desteğinde. RX580 performans farkını DX12'de gösteriyor. Yani ucuz olanı alın gitsin, farketmez.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı