CS:GO için sistem önerisi

Bütçem çok yüksek değil açıkçası sadece csgo oynayacağım için büyük bi para da gömmek istemiyorum 6-7bin civarı düşünmüştüm en fazla ben. Eski bilgisayarım o kadar güncellemelere rağmen hala aynı fpsi veriyor csgoda pek bir düşüş gözlemlemedim güncellemelerden sonra. O yüzden bu civarda bi pcnin 2-3 sene götüreceğini umuyorum.

Üniversite öğrencisiyim, oyun olarak sadece CS:GO oynuyorum. 1024x768 ve en düşük ayarlarda oynamaya alışığım. Çok bir şey istemiyorum, 200 civarı FPS verip rahat oynatabilecek bir bilgisayar toplamayı düşünüyorum sadece. Ama tam olarak ne alacağımı bilemiyorum. Yardımcı olabilir misiniz rica etsem?

Ryzen 5 5600h.

16 GB RAM.

550W PSU.

İşinizi fazlasıyla görür. Sisteme 2. el bir ekran kartıyla sonrasında upgrade yapabilirsiniz 😊

Bütçem çok yüksek değil açıkçası sadece CS:GO oynayacağım için büyük bir para da gömmek istemiyorum 6-7bin civarı düşünmüştüm en fazla ben. Eski bilgisayarım o kadar güncellemelere rağmen hala aynı FPS'i veriyor CS:GO'da pek bir düşüş gözlemlemedim güncellemelerden sonra. O yüzden bu civarda bir PC'nin 2-3 sene götüreceğini umuyorum.

APU sistemler rahatlıkla işinizi görür.

Geri
Yukarı