CS:GO İçin Sistem Önerisi

sadece CS GO için yüksek fps düşük fiyat g4560 + gt 1030 ikilisi olacaktır. g4560 tek çekirdek performansı akranlarına göre iyi. Bütçe kısıtlı ise APU sistem mantıksız.

775 Soket Intel Core 2 Duo E7500 çift çekirdek Işlemci GittiGidiyor'da 337980870
Bu nasıl peki(Lütfen gülmeyin cs go minimum işletim sistemine uyuyor gibi gözüküyordu) :(

SM-G532F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Dediğim sistem gayet iyi. Bütçenizi söyleyin isterseniz daha uygun yapalım fiyat fazla ise. Gösterdiğin işlemciler baya kötü işlemciler.
Elimde eksik para var. Bir kısmını sağdan soldan toplayıp alacağım. Bu işlemcinin kötü olduğunu nasıl anladınız bende anlar isem kafamda daha net bir sonuç oluşur

775 Soket Intel Core 2 Duo E7500 çift çekirdek Işlemci GittiGidiyor'da 337980870
Bu nasıl peki(Lütfen gülmeyin cs go minimum işletim sistemine uyuyor gibi gözüküyordu) :(

Dediğim sistem gayet iyi. Bütçenizi söyleyin isterseniz daha uygun yapalım fiyat fazla ise. Gösterdiğin işlemciler baya kötü işlemciler.
Elimde eksik para var. Bir kısmını sağdan soldan toplayıp alacağım. Bu işlemcinin kötü olduğunu nasıl anladınız? Söyler iseniz bende anlar isem kafamda daha net bir sonuç oluşur

Sana sağlam ve güzel bir APU sistemi topladım, ekran kartı sonradan alabilirsin.
Uçuz ve kullanışlı bir sistem, İntel kullanmak zorunda değilsin ve karar verirsen
attığım sistemi toplamaya dikatli bir şekilde bakarsan toplarsın.
Mesaj otomatik birleştirildi:

Elimde eksik para var. Bir kısmını sağdan soldan toplayıp alacağım. Bu işlemcinin kötü olduğunu nasıl anladınız? Söyler iseniz bende anlar isem kafamda daha net bir sonuç oluşur

benim attığım sisteme bakabilirsin 🙂 karar vermediysen

Dosya Ekleri

• SS 2.png
    SS 2.png
    52,8 KB · Görüntüleme: 76
  • SS 1.png
    SS 1.png
    2,7 KB · Görüntüleme: 95

Senin takacağın ekran kartını besleyemez. Aşırı ve aşırı yavaş bir işlemci. Sana yaptığım bilgisayardaki işlemci gayet yeterli ve performanslı. Ve minimum ayarlara bakmayacaksın. Önerilen ayarlara bakacaksın. Zaten sana topladığım bilgisayar GTA 5 kasmadan rahatça oynayabilirsin. Sadece CS:GO için değil o bilgisayar. Benim tahminim, seni bi 3 4 sene idare eder. Bi lise ömrü kadar..

Peki bu nasıl?
Gigabyte Ga-945gcm-es2l(oc) Anakart + Core 2duo E8400 3.0ghz 6mb Işlemci + 2gb Kingston Orjinal Ram GittiGidiyor'da 337955898

Aşırı ucuz ama ne eksik anlamadım.

Ekran kartını besleyemez diyorum. Beslese bile kötü işlemci olduğu için az fps alırsın. Tekrar tekrar söylüyorum. Sana topladığım bilgisayar gayet mantıklı. Anakartın DDR2, sana toplayacağım DDR3 ama gayet yeterli. Hem en fazla 4 GB ram destekliyor. Bi üstteki yazdığımı dikkatli oku

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı