CS:GO ideal ping nedir?

Benim de TTNET testinde 22.4 downlaod 5.7 upload 8 ping 1 ms olarak gözüküyor ama oyunda 70 hep.

Benim hız testinde 33.90 down 7.96 upload 4ms jitter ise 0ms olarak çıkıyor. Senin oturduğun şehre bağlı genel olarak 30 ping alanları bursa ve İstanbul'da gördüm. Şahsen ben bursada oturuyorum.

Bende diyorum ki bir oyunda gecikme olmaması imkansız. Kendi kurduğunuz serverdan bile oynasanız 1 oluyor. Bakınız: CS:GO bot oyunları, atölye haritaları.
İdeal nedir bilmiyor musun? Ulaşılması çoğunlukla imkansız olan hedeflere denir. İdeal motor verimi nedir diye sorulsa ona da %100 derdim. Zaten 0 ms ping imkansızdır bunu biliyorum, ama bunun imkansız olmasının asıl sebebi nedenselliğe ve yerelliğe ters olmasıdır.

İdeal nedir bilmiyor musun? Ulaşılması çoğunlukla imkansız olan hedeflere denir. İdeal motor verimi nedir diye sorulsa ona da %100 derdim. Zaten 0 ms ping imkansızdır bunu biliyorum, ama bunun imkansız olmasının asıl sebebi nedenselliğe ve yerelliğe ters olmasıdır.

Aslında imkansız değil Fortnite'da bazen 0 ping ile oynuyom ama çok nadir :D.

Tamam.

Yeni konular

Geri
Yukarı