CS:GO İlk Rekabetçi Eşleştirmesi Nasıl?

Rekabetçi oynamaktan çekinmeyin orda rütbe sistemi olduğu için biraz daha insanlar hırslı bu yüzden kazanması keyif verici, kaybedersen vay haline:) İstediğin kadar kaybet bu bir problem değil, sonuçta kazandıkça tekrar üst yerlere geliceksin. Yeni oynayacağın için çok üst oyuncular gelmeyecektir(smurf gelebilir). Kesinlikle bir çevre edinmen gerekiyor rakabetçi devamlı oynayacaksan. Tek oyuncuysan yukarı çıkmak çok zor, hem MM'de hem Faceit'te. Takım şunun için gerekli hem takım oyunu hem de oyun içi bilgi. Listemdeki herkes oyundaysa solo girmekten o kadar çok çekiniyorumki MM(Steam) giriyorum adam supreme mikrofonu yok ve ya var 3-4 kişi girmişler TS veya DC üstünden konuşuyorlar, böyle takımlara gelince genelde başta oynamaya çalışıyorum yoksa trol eğlenmeye bakıyorum, Faceit'tede aynı durum geçerli malesef, insanlar fazlasıyla bencil ve kanser edici.

Bu tip olaylar eloya göre yapılır. Genelde elo sistemlerinde elosu olmayan diyebileceğiniz kişiler 1000 eloda olur. Ama sonrasında defalarca yenilerek 800-700 gibi seviyelere bile çekilebilir. Hatta yeteri kadar çaba sarf edilirse daha da beter duruma getirilebilir. Bu yüzden hali hazırda yerleşmiş ya da sizin gibi yerleşme maçlarını yapan ya da elosu size yakın olan kişiler ile eşleşirsiniz. Maçları kazanıp elonuz iyi duruma gelirse daha önceden yerleşmiş kişilerle dolu takımlara bile gelebilirsiniz.

Yeni hesap alıp sıfırdan başlayan novalar da az değil, arkadaşlarım var hatta, çok iyi oynuyorlar. Başlangıçta böyle birilerine denk gelmek heves kırıcı olabiliyor :)

Herkese teşekkürler bilgi paylaşımı için:) O zaman ilk rekabetçide ölümüne tokatlanıp heves kaçmıyor anladığım kadarıyla. Güzel o zaman. Açıkçası bir takımım yok veya Global olma hayalleriyle oynamıyorum. Benimkisi keyif anlayacağınız.

Fakat şimdi bir sorum daha olacak. Ben mikrofonsuz oynasam, yani iletişimsiz tek tabanca gibi. Küfür yer miyim çok:) Bu iş LoL'e dönecekse bilelim yani🤣 Mutlaka zararını görürüm ama dediğim gibi benimkisi eğlence. Bir de bu Face It tam olarak ne işe yarıyor yani bana faydası ne götürüsü ne?

Faceit rekabetçi tarzı bir sistem ama eğlence için oynayan biriysen onunla uğraşmana gerek yok bana kalırsa ama karar senin.
Benim 1600 saat CS GO'm var ilk 1000 saatinde hiç mikrofonum yoktu gayet güzel anlaşıyordum küfür yemeden ama 2 sene önceydi şimdiye oynayanların durumu nedir bilmiyorum. Yukarıda steam linkim var eklersen oynayabiliriz.

Yeni konular

Geri
Yukarı