CS:GO eşleştirmesi neden bu kadar kötü?

Undertaker86

Picopat
Yer
Diyarbakır
Arkadaşlar, oyuna yeni başladım ama rekabetçide karşıma gelenler sanarsınız profesyonel e-sporcu. Neden bana uygun rakiplerle eşleştirilmiyorum? Üstelik takımca kötü denk geliyor ve 3 - 16 falan bitiyor. (Seçkin Hesap)

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunda yüzlerce saati olup yeni hesap alıp kolay rakiplerle oynamayı seven insanlar yüzünden. Biraz daha oynarsan elon oturur ve kendi beceri seviyene sahip rakiplerle eşleşmeye başlarsın.

Bizde bedel ödedik evlat yapcak bişey yok. Kafamıza verdiler eyvallah dedik dönen flickshotlar attılar eyvallah dedik, kolumuza bacağımıza bıçak soktukar eyvallah dedik ama en sonunda hepimiz hile açmayı öğrendik. 😄

Şaka şaka CS 2'de düzeltmeye çalışıyolar derece sistemi bayağı işe yarıyor.

Benim dikkatimi çeken şey bir de şu var.

Gümüş maçlarına 10 yıllık rozeti olan, her sene görev yapmış rozetleri olan adamlar geliyor. Bu rozetlere rağmen bir de kötü oynuyorlar bazıları.
Sonra oyuna yeni başlamış gözüken düşük rütbeli adam gidip 1. oluyor

Bu nasıl iştir böyle?

Bence yeni rank sisteminde yenilen takımda herkes aynı puanı almamalı. Rekabetçide yenilen takımda 1. 30 vurduysa ve o takımındaki 5. 5 vurduysa eğer daha farklı puan almalılar. Maç yenilgiyle sonuçlandıysa herkesin skoruna göre rankına etki etmeli. Ya da zaten böyle mi bilmiyorum.

Geri
Yukarı