CS:GO İnternet Kafede Hileye Denk Gelmek

SarapGibisin

Hectopat
Daha fazla  
Bugün internet kafeye gideyim dedim CS:GO atayım falan. Tam oyunu açacaktım yan ekrana gozum çarptı. Baktım adamlar kırmızı kırmızı gözukuyor, laf da edemedim benden büyüktü. Böyle durumlarda ne yapmalıyım? Haftada 2 3 kere gidiyorum bir daha gittigimde görürsem bi taktik verebilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence en iyisi hileyi nereden bulduğunu sorman genellikle beleşe indiriyolar internet kafelerde. Ne zaman gidip baksam Wolfteam da ölümsüzlük açıyorlar torpil al at diyecemde kamera var :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Bugün internet kafeye gideyim dedim CS:GO atayım falan. Tam oyunu açacaktım yan ekrana gozum çarptı. Baktım adamlar kırmızı kırmızı gözukuyor, laf da edemedim benden büyüktü. Böyle durumlarda ne yapmalıyım? Haftada 2 3 kere gidiyorum bir daha gittigimde görürsem bi taktik verebilir misiniz?
Bir daha o internet kafeye git. Merak etme bahanesiyle izle ve Steam hesabını öğren. Burada paylaş linki. Hepimiz reportlayalım.

Polis çağır :) Şaka bir yana, Çin'de büyük bir suç olarak kabul ediliyor hile açmak.

Polis çağır :) Şaka bir yana, Çin'de büyük bir suç olarak kabul ediliyor hile açmak.
Sahi mi ? Zira GTA' da gördüğüm her 3 Çinli' den 2' si hile. Artık Çin' lilere yeni bir lakap bile bulduk. Bir de "China No 1" diye geziyorlar ya. Al, tam kafayı yemelik. Buna karşılık, "Yes, China No 1 On The Hack" diyoruz :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı