CS GO Itemleri Bıçağa Dönüştürme

Aydın Bekoğlu

Kilopat
Makaleler
1
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Back-End Developer
Elimde 500 TL'ye yakın skin var. Bakiye'de ise 60 TL var. Para konusu o kadar önemli değil. Ben bu skinleri verip bıçak almayı düşünüyorum. Tabii aynı değerde alamam büyük ihtimalle 3-5 değer kaybı yaşarım.

Itemleri verip direk bıçak alabileceğim bir site var mı? Kullandığım 2 site var Farmskins ve Hellcase.

Cs.money var ama bence bunları csgo.net'e yükeyip bıçak kasası açmanı tavsiye ederim.
bıçak kasasında düşük item çıkarsa sıkıntı olur. Ben direk komisyon karşılığı 3-5 altına almayı düşünüyorum.
Bu siteyi öneririm bir sıkıntı yaşayacağını sanmıyorum daha önce 10-20 dolar civarı tradeler yapmıştım CS.MONEY CS:GO Takas Botu — hızlı takas ve alım skins CS:GO
peki şuan güvenilir mi? Birde direk itemleri verip bıçak alabiliyor muyum yoksa kasa falan mı açmam gerekiyor.

bıçak kasasında düşük item çıkarsa sıkıntı olur. Ben direk komisyon karşılığı 3-5 altına almayı düşünüyorum.

peki şuan güvenilir mi? Birde direk itemleri verip bıçak alabiliyor muyum yoksa kasa falan mı açmam gerekiyor.

cs.money güvenilir, itemini koyuyorsun alan olursa steam'den takas teklifi geliyor kabul ediyorsun daha sonra sen de oradaki pazardan item alıyorsun. CSGO.net'de 70 Dolar'a denk geliyor elindeki itemler bence pek umursamıyorsan kasa, bi karambit çıkarsan köşeyi dönersin :D

cs.money güvenilir, itemini koyuyorsun alan olursa steam'den takas teklifi geliyor kabul ediyorsun daha sonra sen de oradaki pazardan item alıyorsun. CSGO.net'de 70 Dolar'a denk geliyor elindeki itemler bence pek umursamıyorsan kasa, bi karambit çıkarsan köşeyi dönersin :D
Itemleri satıp ekran kartı alacağım ya. Paraya ihtiyacım olmasa önemsemem. Bu itemleri 15 dolar ile katladım :) Bence zirvede bırakayım ben :D

Bir Cs go animasyonun da görmüştüm CS Money reklamı vardı ve yorumlarda güvenilir vs. yazıyorlardı ben denemedim Ve animasyonda eğer istediğin bıçak sitede varsa takas edebiliyormuşsun

Geri
Yukarı