Çözüldü CS:GO kapsül al sat yapılırsa ban yenir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Garibo

Hectopat
Arkadaşlar selam, Paris kapsülleri oyun içinde 5.95, Steam pazarda satınca 7 küsur lira. Sattığımda kapsül başına 30 - 40 bırakıyor. Sürekli al sat yapsam ban yer miyim? Steam acaba buna önlem almış mıdır :D

Çözüm
Bekleme süresi takas için değil mi? Satışa engel mi acaba :/

Oyun içinden hangi eşyayı alırsan al 1 hafta envanterinde kilitli kalıyor. Yani ne takas edebilirsin ne de topluluk pazarında satabilirsin 1 hafta boyunca. Sadece direkt oyun içinden aldığın eşyalarda böyle oluyor.
Zamanında farklı kapsül üzerinden yapmıştım ve ban yememiştim. Sanırım sonradan buna önlem getirilmiş. Oyun içi mağazasından kapsül satın almak istediğimde, satın aldığım kapsül için 7 gün bekleme süresi vermişti.

Bu konudan gaza gelerek 5 tane kapsül açtım ve şunu söyleyebilirim ki kapsül açmayın :D 20 TL zarara girdim ve sorunun cevabına gelecek olursak da mağazadan kapsül alarak topluluk pazarında doğrudan satabilmeniz mümkün değil. 7 gün bekleme süresi verdi yani al sat yapmanız mümkün değil, bilginize.

Yeni konular

Geri
Yukarı