CS:GO'dan birkaç kere hile yapılırsa ban yenir mi?

Aynen ya arkadaşım 350saattir legit oynuyor yemedi herkeste yersin yersin diye abartıyor oyunun hile sistemi çöp zaten hilelerde çok yaygın.

Nasıl bu kadar emin olabiliyorsunuz anlamıyorum.

Tüm hileler farklıdır çoğu VAC bypass kullanır yani senin kullandığın an VAC modülleri deaktif olur ve eğer hile VAC tarafından algılanılırsa VAC bir süre bekler sonra VAC WAV'e olduğunda tüm hesaplar aynı anda yer VAC banı fakat arkadaşın açtığı public yani herkese açık hile olduğu için dediğim gibi VAC bypass yok ve bu sebepten hesabının gitmesi çok muhtemel.

Bedava bir hile kullandığın için muhtemelen bypassı yoktur. 1 el kullanıp 2 hafta sonra ban yemişliğimi bilirim. Hala daha hile kullanıp ban yemeyen arkadaşlarım da var ki aynı hileyi kullanmıştık. Valve Anti-Cheat biraz sıkıntılı ama muhtemelen yersin.

Ve ayrıca, arkadaşlar konuyu açan kişinin düşüncesi saçma ama ne bu linç? İnşallah ban yersin ne demek? Zaman hayattaki en değerli varlığımız. Milyarder bile olsan zamanını daha iyi geçirebiliyorsun, satın alamıyorsun. Adamın uğraşıp ettiği hesaba "İnşallah banlanırsın" demek ne ya? Beddua etmeden konuyla ilgili yorumumu bırakacağım o zaman. "Son pişmanlık neye yarar? Her şeyin bir bedeli var."

Son düzenleme:
Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.

Belli edecek kadar oynadıysan 1 kerelik dahi olsa yersin.

Selam arkadaşlar. CS:GO'da hesabımı bayağı kasmıştım. Bir maçta hile geldi. Ben de sinirlendim, arkadaşıma hile at dedim. İndirdim, açtım. 3-4 raund açtım. Sizce ban yiyeceğim kesin mi? Başka hiç açmadım ve PC'den direkt sildim.

Öncelikle yaptığın kötü bir şey bir daha yapma insanların oyunu da bozuluyor. Eğer rapor edilir sen Overwatch'a düşer sen ve insanlar senin hile olduğunu anlarlar sa seni raporlar lar ve bu nedenle ban yiyebilirsin ki hatta bazı YouTuber'lar Overwatch serileri yapar ve onlara denk gelirsen ve anlarlar ise rapor edilir sin. Ve Overwatch'a illa belli etmeden de düşebilir sin bazı oyuncular karşıda ki kişiye boş rapor atabiliyor lar ve onlara denk gelebilirsin. Sonra fixlenir vs. olursa VAC sistemi tarafından algılanıp ban yiyebilirsin. (böyle bir şey bir daha yapmamanı tavsiye ederim hem insanlar hem senin için kötü oluyor. Ve sana bir tavsiyem CS:GO'da ban yemez isen güven faktörünü yükselt güven faktörü düşük olan oyuncular genelde smurf, toxic, hile, takımı satan, karşı takıma destek olan, troll amaçlı maça giren veya saati az olan fazla oyuna girmeyen vb. bu tip oyuncuların güven faktörü düşük tür ve seninde düşük ise bunlara denk gelirsin. Ama güven faktörün yüksek olursa senin gibi yüksek yani normal oyunculara denk gelirsin. Sana şimdi nasıl yükseltebileceğini anlatmayacağım fakat atacağım linkte nasıl yükseltilir bunu öğrenebilir sin ve bunları düzgünce yapıp uygular san oyununda bu insanlar çok daha az gelir hatta gelmeyebilir.)[

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

] (not: Hile açtığın zaman oyuna girmez sen bile tespit edilip ban yeme imkanın var bunu da unutma ve ayrıca böyle bir şey yaptıysan forumlara vs. gelip bunları yazmamanı öneririm çünkü anlaşılabilir.)

Son düzenleme:
Öncelikle yaptığın kötü bir şey bir daha yapma insanların oyunu da bozuluyor. Eğer rapor edilir sen Overwatch'a düşer sen ve insanlar senin hile olduğunu anlarlar sa seni raporlarlar ve bu nedenle ban yiyebilirsin ki hatta bazı YouTuber'lar Overwatch serileri yapar ve onlara denk gelirsen ve anlarlar ise rapor edilir sin. Ve Overwatch'a illa belli etmeden de düşebilir sin bazı oyuncular karşıda ki kişiye boş rapor atabiliyorlar ve onlara denk gelebilirsin. Sonra fixlenir vs. olursa VAC sistemi tarafından algılanıp ban yiyebilirsin. (böyle bir şey bir daha yapmaman ı tavsiye ederim hem insanlar hem senin için kötü oluyor. Ve sana bir tavsiyem CS:GO'da ban yemez isen güven faktörünü yükselt güven faktörü düşük olan oyuncular genelde smurf, toxic, hile, takımı satan, karşı takıma destek olan, troll amaçlı maça giren veya saati az olan fazla oyuna girmeyen vb. bu tip oyuncuların güven faktörü düşük tür ve seninde düşük ise bunlara denk gelirsin. Ama güven faktörün yüksek olursa senin gibi yüksek yani normal oyunculara denk gelirsin. Sana şimdi nasıl yükseltebileceğin i anlatmayacağım fakat atacağım linkte nasıl yükseltilir bunu öğrenebilir sin ve bunları düzgünce yapıp uygular san oyununda bu insanlar çok daha az gelir hatta gelmeyebilir.)[

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

] (not: Hile açtığın zaman oyuna girmez sen bile tespit edilip ban yeme imkanın var bunu da unutma ve ayrıca böyle bir şey yaptıysan forumlara vs. gelip bunları yazmamanı öneririm çünkü anlaşılabilir.)

Sizce yeni hesap açıp seçkine kasayım mı? Beni raporladıklarını düşünmüyorum ben nova 3 idim arkadaşım yeni açmıştı hesabı CS girelim dedim fakat bu kadar hile olduğunu bilmiyordum seçkinde bana çok gelmiyordu. Karşı da 3 kişi hile idi bizde de ben açmıştım. Raporladıklarını pek sanmıyorum hile vs hile gibiydi maç.

Sizce yeni hesap açıp seçkine kasayım mı? Beni raporladıklarını düşünmüyorum ben nova 3 idim arkadaşım yeni açmıştı hesabı CS girelim dedim fakat bu kadar hile olduğunu bilmiyordum seçkinde bana çok gelmiyordu. Karşı da 3 kişi hile idi bizde de ben açmıştım. Raporladıklarını pek sanmıyorum hile vs hile gibiydi maç.

Yeni hesap açabilirsin fakat şey olma imkanı da olabilir diyelim ki ban yedin başka hesap açamama gibi bir olay da olabilir ama deneyebilirsin seçkin hesap tavsiye ederim düz seçkin de bile az hile geliyorken bu söylediğim güven faktörünü yaparsan hiç hile gelmeyebilir ama dediğim gibi bir daha yapma kötü yani hile.

Geri
Yukarı