CS:GO kasa açmak mantıklı mı?

Chx0s

Decapat
Daha fazla  
Geçen eldiven kasasını bedavaya düşürdüm (120TL) satıp en ucuz kasa + 45 TL'ye anahtar almayı düşünüyorum, gerisini de skin alacağım ya da yatırım yapacağım. Sizce kasa açmalı mıyım yoksa kasa açmak yerine skin mi alınmalı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam şans faktörü az zaten güzelinden bir envanter dizlilebilir o paraya bana kalırsa.

Kasadan değerli bir şey çıkma ihtimali düşük ama güzel yatırım yapılacak bir skin alırsanız değerlenme ihtimali yüksek. Bu şekilde düşünüp kendiniz karar verebilirsiniz.

Güzel bir şey kazanmanız çok zor, boşu boşuna paranızı kaybetmeyin derim.
Tabii şansınıza çok güveniyorsanız deneyebilirsiniz ama dediğim gibi çok çok zor.

Geçen eldiven kasasını bedavaya düşürdüm (120TL) satıp en ucuz kasa + 45 TL'ye anahtar almayı düşünüyorum, gerisini de skin alacağım ya da yatırım yapacağım. Sizce kasa açmalı mıyım yoksa kasa açmak yerine skin mi alınmalı?
kumar zenginlerin oyunudur hocam hiç riske girmeyin satıp skin alın

Emin olabilirsiniz ki bıçak çıkma olasılığı 1 metre yakınlıktan kafanıza keleş mermisi sıkılıp ölmemenizle yarışır.

Kasadan maliyetini çıkarma ihtimalin çok düşük. Onun yerine güzel skinler alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı