CS:GO Kasa düşmüyor

• Konuyu başlatan r3711
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 13
  • Görüntüleme 11B
Yoldaşta bravo operasyonu kasası dropu var galiba bana düşmüştü. Geçen hafta da tanıdığım birine düştü yaklaşık 300 lira. Oynamaya devam edin belki şans yüzünüze güler. Eski haritaları tercih edin bu arada. Geçen hafta da 15 liralık item geldi nereden geliyorsa hepsi eski harita.

Yoldaşta bravo operasyonu kasası dropu var galiba bana düşmüştü. Geçen hafta da tanıdığım birine düştü yaklaşık 300 lira. Oynamaya devam edin belki şans yüzünüze güler. Eski haritaları tercih edin bu arada. Geçen hafta da 15 liralık item geldi nereden geliyorsa hepsi eski harita.

Eski haritalar dediğin shortdust falan mı? Genelde Lake oynuyorum eski bir harita mı?

Bana CS:GO silah kasası 1 düşmüştü bayağı iyi fiyatı vardı yoldaş overpass oynarken bütün şansımı kullandım.
Eski haritalar dediğin shortdust falan mı? Genelde Lake oynuyorum eski bir harita mı?

Lake eski sayılmaz eski yeni olmasına çok bakmaman lazım CS:GO sembolü oluyor bazı haritalar üzerinde "rekabeççi havuzundadır" yazıyorsa düşme olasılığı bir tık daha artar.

Geri
Yukarı