CS:GO kasa düşürme mantığı nasıl işliyor?

CypIosh

Hectopat
Selam. Ben yeni Prime aldım. Bugün neredeyse 6 ölüm maçı attım ve sadece 1 kasa düştü. Be onu da seviye atladığım da verdi. Bu kasa mantığın nasıl çalışıyıor?

Haftalık sadece 1 kasa ve 1 skin veya grafiti alırsın. Ve bu level atladığında olur. Level atladığın günün ve saatin 1 hafta sonrasında tekrar drop almaya açık olursun, ve yine level atladığında drop alırsın.

Eskiden anlık olarak 2 adet düşebiliyordu. Yeni güncellemeyle her çarşambadan sonra seviye atladıkça 1 kasa 1 sprey veya silah skini şeklinde düşüyor. Bu haftalık eşyanı düşürmüşsün çarşamba gününden sonra seviye atladığında 1 adet kasa ve bir yan eşya daha düşecek.

Level atladığın günün ve saatin 1 hafta sonrasında tekrar drop almaya açık olursun

Mesajının bu kısmı yanlış. Her çarşamba gecesi drop hakkın resetleniyor. Mesela pazartesi günü kasa + skin düşürdüm, bugün de seviye atlayınca kasa + skin düştü, arada 2 gün var. Seviye atlayarak eşya düşürme kısmında sorun yok.

Salı 23.59'da resetleniyor.

Benim bildiğim her çarşamba gecesi saat 03:00'da resetleniyor.

@LEFT hayırdır dostum ne oldu? Yalan söyleyecek halim yok. Pazartesi de bugün de eşya düşürdüm seviye atlayınca. Boş boş dislike atacağına kendin de deneyip görebilirsin böyle olduğunu.

Al bak bakalım.

drop1.png

drop2.png

Son düzenleme:
Benim bildiğim her çarşamba gecesi saat 03:00'da resetleniyor.

@LEFT hayırdır dostum ne oldu? Yalan söyleyecek halim yok. Pazartesi de bugün de eşya düşürdüm seviye atlayınca. Boş boş dislike atacağına kendin de deneyip görebilirsin böyle olduğunu.

Al bak bakalım.

Eki Görüntüle 1858779
Eki Görüntüle 1858780
yani ben şimdi rütbe atladım ve kasa düşürdüm bu hafta içinde bir daha rütbe atlayınca birdaha mı kasa gelecek

Yani ben şimdi rütbe atladım ve kasa düşürdüm bu hafta içinde bir daha rütbe atlayınca bir daha mı kasa gelecek?

Hayır dostum, öyle demedim. Her çarşamba saat 03:00'da haftalık drop hakkın yenileniyor. Bir hafta içerisinde seviye atlayıp drop'larını düşürdüysen bir sonraki drop için çarşamba 03:00'ı beklemelisin.

Ben hafta içerisinde seviye atlamayıp pazartesi günü seviye atladım. Daha sonra çarşamba günü drop hakkı yenilenince yine seviye atlayıp eşya düşürdüm. Bu yüzden bir hafta içerisinde iki kasa düşürdüm gibi algılanıyor, ama dikkatli bakarsan öyle değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı