CS:GO kasa mantığı nasıl?

Zinkkq

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yeni seçkin aldım. Haftada 1 kasa olduğunu biliyorum fakat bir sorum olacaktı, ben kasayı düşürdüm, biraz daha oynayıp level atladım. Bana gene skin ve sprey gibi itemler düşer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Net olan tek şey çarşamba resetinden sonra aldığın ilk levelde 1 kasa ve 1 skin veya grafiti düşmesi. Şahsen yeni sistemde haftada 2. kasayı düşüreni görmedim. Skin veya grafiti düşme ihtimali yanlış bilmiyorsam halen devam ediyor ancak emin değilim yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.

Net olan tek şey çarşamba resetinden sonra aldığın ilk levelde 1 kasa ve 1 skin veya grafiti düşmesi. Şahsen yeni sistemde haftada 2. kasayı düşüreni görmedim. Skin veya grafiti düşme ihtimali yanlış bilmiyorsam halen devam ediyor ancak emin değilim yanlışım varsa arkadaşlar düzeltsin.
teşekkürler deneyeceğim level atlayıp biitnce buraya yazacağım

Kanka bunun için rütbenin üstüne gel eğer orada düşürme mevcut tarzı bir şey yazıyorsa bu haftaki hakkın bitmemiştir. Yazmıyorsa düşüremezsin.

Haftada tek bir seferliğine seviye atlayınca kasa + skin veya grafiti düşürürsün, hepsi bir arada düşer. Drop hakkın da her çarşamba yenileniyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı