CS:GO kasa vermedi

Ama şimdi level atlayarak da kasa düşürme oluyorsa kasa sayısı daha da artmaz mı? Ben de elimdeki kasaları satıp satmamayı düşünüyorum o yüzden soruyorum. Bu konularda çok bilgili değilim.
Artmaz zira piyasaya giren kasaların büyük çoğunluğu oyunu afk şekilde oynayanlardan geliyordu. Bu ihtimal ortadan kalktığı için kasa sayısının azalması da kuvvetle muhtemel.

Ama şimdi level atlayarak da kasa düşürme oluyorsa kasa sayısı daha da artmaz mı? Ben de elimdeki kasaları satıp satmamayı düşünüyorum o yüzden soruyorum. Bu konularda çok bilgili değilim.

Artık AFK kasa düşmeyeceğinden dolayı kasa sayısı azalacak ondan her türlü fiyatı artacak emin ol hatta artmaya başladı bile.

Tamamdır hocam teşekkürler, skin fiyatları hakkında da yorumunuzu alabilir miyim, kasa fiyatları gibi yükselir mi?

Daha az kasa demek açılacak kasayı da azaltıyor ne kadar az kasa açılırsa skin sayısı da azalır bu durumda fiyatları gene yükselir CS2 çıktığında da yükselir her türlü tutulması en mantıklısı.

Daha az kasa demek açılacak kasayı da azaltıyor ne kadar az kasa açılırsa skin sayısı da azalır bu durumda fiyatları gene yükselir CS2 çıktığında da yükselir her türlü tutulması en mantıklısı.
Hocam siz bilgili birisine benziyorsunuz, Steam nickimi ekleyebilir misiniz? Sohbet buradan uzamasın diye. Birkaç soru daha sormak istiyorum da, 5 dakikanızı alacağım en fazla. Nickim: Deckage35

Hocam siz bilgili birisine benziyorsunuz, Steam nickimi ekleyebilir misiniz? Sohbet buradan uzamasın diye. Birkaç soru daha sormak istiyorum da, 5 dakikanızı alacağım en fazla. Nickim: Deckage35.

Hocam aslında çok bilgili değilim ama sormak istiyorsanız sıkıntı olmaz attım arkadaşlık isteğini.

Geri
Yukarı