CS:GO kasaları ne kadara satılabilir?

paplito04

Femtopat
Daha fazla  
Dostlar ben CS:GO oynamam kasa, skin piyasasını bilmem sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var Facebook gruplarında satacağım, ne kadara okutabiliriz?
Kasalar:
2x Spektrum 2
1x Revolver kasası.
1x Gölge kasası.
1x Eldiven kasası.

Son düzenleyen: Moderatör:
Dostlar ben CS:GO oynamam kasa, skin piyasasını bilmem sizin tavsiyelerinize ihtiyacım var Facebook gruplarında satacağım, ne kadara okutabiliriz?
Kasalar:
2X spektrum 2
1X revolver kasası.
1X gölge kasası.
1X eldiven kasası.

Nakite çekmek istiyorsanız ByNoGame veya buff da satılıyor nasıl satıldığını bilmiyorum pek bir bilgim yok.

Kasalar:
2X Spektrum 2
1X Revolver kasası.
1X Gölge kasası.
1X Eldiven kasası.

Dostum sana akıl vereyim mi? :) Biraz kazancını keserler ama eline nakit geçer. En iyisi kasaları Steam'dan sat sen sağlam bir ürün al bıçak olabilir ama fiyatı kolay kolay düşmeyecek ByNoGame gibi sitelere de koyarsın bıçağın ilanını satın alan olunca eline tak diye nakit geçer.

Markette satınca Steam bakiye veriyor hocam bana nakit lazım

Dostum demek istediğimi anlamadın ki sen :) Steam bakiyesi gelsin sen o bakiyeyle bıçak alacaksın ByNoGame takas yoluyla sata biliyorsun o bıçağı 200 TL'ye bıçak aldıysan Steam bakiyesinden 200 TL bıçağı satacaksın ByNoGame bu kadar basit :)

Yeni konular

Geri
Yukarı