CS:GO kasaları satılır mı?

2 yil once 12 tane kasa sattim toplam 21TL kazandim. İndirimde olan 6-7 tane oyun almistim.

Steam bakiyesiyle oyunları uyguna verip nakite çevireceğim parayı.
Hocam çok lazım değilse satmamanızı tavsiye ediyorum. Dediğim gibi bi şey olmasa bile en ölü en kötü ihtimal %15-20 koyar diye tahmin ediyorum. Ki, 1000 liralık kasalarınız varsa, epey bir para ediyor %15 bile.

Çoğunluk satma pişman olursun dediği için satıştan kaldırdım. CS2 zaten yakın bir tarihte çıkacak deniliyor beklemekten zarar gelmez 25 tane kasam var her türlü bir artış olur.

2 yil once 12 tane kasa sattim toplam 21TL kazandim. İndirimde olan 6-7 tane oyun almistim.
ben oyun değilde daha çok parayı nakite çevirme tarafındayım. Zaten istediğim kadar oyunum var. Önceden çok sayıda indirimde oyun almıstım bide epic gameste indirim olunca kaçırmadım baya oyunum var yani. Nakite çevireceğim steam bakiyesini

Çoğunluk satma pişman olursun dediği için satıştan kaldırdım. CS2 zaten yakın bir tarihte çıkacak deniliyor beklemekten zarar gelmez 25 tane kasam var her türlü bir artış olur.

Ben oyun değil de daha çok parayı nakite çevirme tarafındayım. Zaten istediğim kadar oyunum var. Önceden çok sayıda indirimde oyun almıstım bir de Epic Games'te indirim olunca kaçırmadım bayağı oyunum var yani. Nakite çevireceğim Steam bakiyesini

Size tavsiyem o kasalarını unutmanız. Yıllardır CS oynayan tanıdığım bir abim kasaların fiyatı 1 TL olunca "satıp oyun mu alsam" demişti sonrasında satmamıştı. Şu an elinde 17bin TL değerinde bıçak var ve 1 kuruş dahi vermedi. Siz de elinizdekini bekletin derim.

Size tavsiyem o kasalarını unutmanız. Yıllardır CS oynayan tanıdığım bir abim kasaların fiyatı 1 TL olunca "satıp oyun mu alsam" demişti sonrasında satmamıştı. Şu an elinde 17bin TL değerinde bıçak var ve 1 kuruş dahi vermedi. Siz de elinizdekini bekletin derim.

Öyle zaten hocam. CS de 2K yakın saatim var bir sebepten dolayı yeni hesap açıp devam etmiştim oyuna ben oynarken kasayı çok veriyordu. Artık level atlayınca veriyor anladığım kadarıyla. Ben bir kasaların fiyatına bakmak için gireyim dedim bir baktım uçmuş kasaların fiyatı ben bu kadar ettiklerini bilmiyordum.

Oyun almak içinse sat yapıştır ben her hafta öyle yapıyorum şahsen. Ama nakite döndürme derdin varsa bekleyebilirsin. Sonuçta TL değer kazanmaz daha da kaybeder.

Oyundan yana sıkıntım yok hocam oyun almak için satmıyorum. Amacım bakiyeyi nakite çevirip başka şeylerde kullanmak. Herkes değerlenir vs diyor zaten CS2 çıkmasına şurada çok az bir süre kaldı beklemek en iyisi bence de.

Geri
Yukarı