Değeri düşen CS:GO kasaları satılır mı?

mavıuszed

Hectopat
Arkadaşlar yaz indirimlerinde oyun almak için sahip olduğum kasaları satmak istiyorum. Yaklaşık 250 TL'ye yakın envanterim var. Şu an kasa piyasası düşüşte olduğu için satmak konusunda tereddütlüyüm. Sizce bu kasaları satmak bir hata mı olur?

Arkadaşlar yaz indirimlerinde oyun almak için sahip olduğum kasaları satmak istiyorum. Yaklaşık 250 TL'ye yakın envanterim var. Şu an kasa piyasası düşüşte olduğu için satmak konusunda tereddütlüyüm. Sizce bu kasaları satmak bir hata mı olur?

Kasalarin fiyatı artmaya başlar indirimden sonra ama dolarda artmaya devam ettiği için bir dahaki indirimde fiyatlar daha yüksek olur muhtemelen karar sizin.

İlerisi için bence büyük bir hata olabilir. CS2 çıkınca yine üzerine gidilecek ve hızla item fiyatları artar. Fakat malum Türk lirası ve bu indirimlerden sonra tekrardan dolar kurunun yükselebilmesi konuşuluyor. O zaman sattığınız kasa ile ne alabilirsiniz hiçbir fikrim yok. Yani daha fazla para elinize geçecek illaki satınca ama o zaman o para ile ne alınır net değil.

Dolar artarken, piyasa artarken bir itemin değeri düşmüş ve dibi görmüşse satmak bence hatadır. Satmayın kalsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı