CS:GO kasalarını ne zaman satmalıyım?

316219

Hectopat
Merhaba.

15 Haziran 2023'te konu açmıştım, Steam envanterimin değeri 1.802 TL ediyordu.

6 Temmuz 2023'te ise 1.606 TL ediyor. Aradaki erime 196 TL.

Amacım tüm envanteri satıp o değerde bir skin alıp ByNoGame üzerinden satmak.

Kasaların fiyatı düştü ama Skin'lerin fiyatı arttı. AK-47 Asiimov'u kolayca alabilecekken şimdi bütçemin üstüne çıktı. 15 Haziran zamanı kasaları satmadığım için pişman oldum.

Size sorum; kasa fiyatlarınındaki düşüş devam eder mi? Ne zaman kasaları satıp aynı değerde skin almalıyım? Müthiş kar etme amacım yok, sadece envanter değerimi gerçek paraya dönüştürmek için bunları yapıyorum, daha sonrasında da tamamen bırakacağım bu işleri. Ama değerinden aza da gitmesini istemem.

Kısacası bu şekilde sorum; kasaları satıp skin almak için en uygun zaman ne zaman olabilir? CS2 çıkışının bununla olabilecek ilgisini de yazabilirsiniz yani her türlü yorumunuza açığım.

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Yaz indirimleri yüzünden düştü fiyatlar. İndirimler bittiğinde tekrardan yükselecektir değerleri.

Bu konuda kimse sana kesin bir cevap veremez dostum. Ama kendimce bütün kasaları satıp eldiven almanı öneririm. O kasaların fiyatı bir anda 5TL'ye de düşebilir ama eldiven ya da pahalı skinler asla o denli çakılmaz.

Bu konuda kimse sana kesin bir cevap veremez dostum. Ama kendimce bütün kasaları satıp eldiven almanı öneririm. O kasaların fiyatı bir anda 5TL'ye de düşebilir ama eldiven ya da pahalı skinler asla o denli çakılmaz.
Hocam kasalar çok büyük bir değişiklik olmadığı sürece asla o fiyat bandına düşmez. Ki kasalar o fiyata düşerse skinler de aynı şekilde ucuzlar. Mantığınızı hiç anlayamadım. Kasalar kötü bir eldivenden çok daha iyi bir yatırım aracı.

Hocam kasalar çok büyük bir değişiklik olmadığı sürece asla o fiyat bandına düşmez. Ki kasalar o fiyata düşerse skinler de aynı şekilde ucuzlar. Mantığınızı hiç anlayamadım. Kasalar kötü bir eldivenden çok daha iyi bir yatırım aracı.

Eldiven kasaları çok ani bir şekilde düştü bir ara 150TL'den 60'a kadar indi örnek verdim sadece. Bir de söz konusu olan para 100 dolar bile değil bu kadar kafa patlatmaya gerek yok ben olsam eldiven alırdım bir tane.

Merhaba.

15 Haziran 2023'te konu açmıştım, Steam envanterimin değeri 1.802 TL ediyordu.

6 Temmuz 2023'te ise 1.606 TL ediyor. Aradaki erime 196 TL.

Amacım tüm envanteri satıp o değerde bir skin alıp ByNoGame üzerinden satmak.

Kasaların fiyatı düştü ama Skin'lerin fiyatı arttı. AK-47 Asiimov'u kolayca alabilecekken şimdi bütçemin üstüne çıktı. 15 Haziran zamanı kasaları satmadığım için pişman oldum.

Size sorum; kasa fiyatlarınındaki düşüş devam eder mi? Ne zaman kasaları satıp aynı değerde skin almalıyım? Müthiş kar etme amacım yok, sadece envanter değerimi gerçek paraya dönüştürmek için bunları yapıyorum, daha sonrasında da tamamen bırakacağım bu işleri. Ama değerinden aza da gitmesini istemem.

Kısacası bu şekilde sorum; kasaları satıp skin almak için en uygun zaman ne zaman olabilir? CS2 çıkışının bununla olabilecek ilgisini de yazabilirsiniz yani her türlü yorumunuza açığım.

Cevaplarınızı bekliyorum, teşekkürler.

CS 2 çıksın sat yaz indirimi var ondan.

Yaz indirimleri yüzünden düştü fiyatlar. İndirimler bittiğinde tekrardan yükselecektir değerleri.
Evrim abi CS2 çıkışıyla kasa/skin fiyatları arasında nasıl bir bağlantı var? Bir de anlamadım gitti şu oyun ya da güncelleme ne zaman çıkacak, çok karıştı kafam.

CS 2 çıksın sat yaz indirimi var ondan.
Tamamdır, şimdilik kasaları elimde tutayım o zaman. CS2 ne zaman çıkabilir biliyor musunuz?

Eldiven kasaları çok ani bir şekilde düştü bir ara 150TL'den 60'a kadar indi örnek verdim sadece. Bir de söz konusu olan para 100 dolar bile değil bu kadar kafa patlatmaya gerek yok ben olsam eldiven alırdım bir tane.

Dediğiniz eldivenler çok büyük olasılıkla hiçbir değer kazanmayacak itemler. 20TL'lik Clutch kasasından da çıkabiliyor bazıları çünkü. Ancak kasaların fiyatları zaman içerisinde daha çok değişiklik gösterir ve kar olasılığı daha fazladır. Dediğiniz gibi 60 dolar büyük bir fiyat değil ama o para ile yapılan bir kapsül yatırımı vs. çok daha büyük bir kar getirir.

Büyük değişiklik de olabilir hocam belli olmaz yaklaşık 1,50TL'den aldığım prizma kasalarının 20kuruşlara kadar düşüp sonradan yükseldiğini de gördüm. Hiç bir şey kesin garanti diyemeyiz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı