CS:GO kırık diş operasyonundan ne kadar kâr ettim?

Az önce bitirdim, eğer başlarsan 1 haftada net bitirirsin.
Çok az süresi kaldı.

Para kazanmak için değil eğlenmek için yaptım.

Envanterimde duran 36 kasadan 10'nu saklamayı düşünüyorum zaten, bir yıl sonra bayağı kâr ettirir.
1 haftada 146₺ kar. Ayda 588 ₺ eder. Sigorta da yok.

Bilet bedava değil. :)
Basit bir mantık kuralım. 120 TL' ye aldık Steam kısıtlama kalktı. 5.5 TL' den kasayı sattık ( operasyon bitti fiyatlar yükseldi varsayıyorum ). 275 TL para yaptı. 120 TL harcamıştık geriye kaldı 155 TL bu parayı da %80 oranla oyun alarak hediye olarak verip TL olarak aldık. 124 TL yaptı. Bugün 2.5 saat oynarak 20 yıldız kastım. Her türlü 1 haftada yapılır. 124x4= 496 TL yaptı. Bence iyi para.

Basit bir mantık kuralım. 120 TL' ye aldık Steam kısıtlama kalktı. 5.5 TL' den kasayı sattık ( operasyon bitti fiyatlar yükseldi varsayıyorum ). 275 TL para yaptı. 120 TL harcamıştık geriye kaldı 155 TL bu parayı da %80 oranla oyun alarak hediye olarak verip TL olarak aldık. 124 TL yaptı. Bugün 2.5 saat oynarak 20 yıldız kastım. Her türlü 1 haftada yapılır. 124x4= 496 TL yaptı. Bence iyi para.
Hocam o da doğru da benim esas adama dediğim eğlencesine yapılması, sigorta da yok demiş ya.

Basit bir mantık kuralım. 120 TL'ye aldık Steam kısıtlama kalktı. 5.5 TL'den kasayı sattık ( operasyon bitti fiyatlar yükseldi varsayıyorum ). 275 TL para yaptı. 120 TL harcamıştık geriye kaldı 155 TL bu parayı da %80 oranla oyun alarak hediye olarak verip TL olarak aldık. 124 TL yaptı. Bugün 2.5 saat oynarak 20 yıldız kastım. Her türlü 1 haftada yapılır. 124x4= 496 TL yaptı. Bence iyi para.

Takaslar için 1 hafta beklemek zorundasın, ki tüm operasyonu bir haftada yapsan bile tekrar bir hafta beklemek zorunda kalacaksın. En fazla 2 kez yapabiliyorsun yani maalesef. :(

Yeni konular

Geri
Yukarı