CS:GO kırık diş operasyonundan ne kadar kâr ettim?

Ne kadar sürede bitirdin? Ben de almayı düşünüyorum bileti fakat görevlerin 48i tamamlandı.Kalanlar rekabetçi muhafız, ve bir iki tane yoldaş.Sence ne kadar zamanda tamamlayabilirim.Hiç cs oynayasım yok ama karlı.

Ne kadar sürede bitirdin? Ben de almayı düşünüyorum bileti fakat görevlerin 48i tamamlandı.Kalanlar rekabetçi muhafız, ve bir iki tane yoldaş.Sence ne kadar zamanda tamamlayabilirim.Hiç cs oynayasım yok ama karlı.
Az önce bitirdim, eğer başlarsan 1 haftada net bitirirsin.
Çok az süresi kaldı.
Görevleri yapacağına İngilizce öğrenip çevirmenlik yapsan daha fazla kazanabilirdin. En azından kasa için oynayacağıma bunu yapmak isterdim.
Para kazanmak için değil eğlenmek için yaptım.
Beklesen belki daha fazla kazanırdın.

Envanterimde duran 36 kasadan 10'nu saklamayı düşünüyorum zaten, bir yıl sonra bayağı kâr ettirir.

Görevleri yapacağına İngilizce öğrenip çevirmenlik yapsan daha fazla kazanabilirdin. En azından kasa için oynayacağıma bunu yapmak isterdim.
Ciddi değilsindir umarım.
Az önce bitirdim, eğer başlarsan 1 haftada net bitirirsin.
Çok az süresi kaldı.

Para kazanmak için değil eğlenmek için yaptım.

Envanterimde duran 36 kasadan 10'nu saklamayı düşünüyorum zaten, bir yıl sonra bayağı kâr ettirir.
Operasyon bittikten sonra anlık artış yapar orda satın, ondan sonra fazla artmaz.(2-3 yıl beklersen artar)

Geri
Yukarı