CS:GO Klavye Takılma Sorunu

Mesutkomser

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar oyundayken 10 dakika sonra klavyeye bir şey oluyor mesela w ye basılı tutarak yürüyorum elimi w'den çeksem bile adam hala yürümeye devam ediyor. Bunun yüzünden 1 tane klavyemi kırdım gittim şimdi 70 lira verdim klavyeye gene aynı anlamıyorum sorunun sebebini. Dün oyunu silip tekrar kurdum gene aynı lütfen yardım edin deli olacağım GTA 5'de var. Bilgisayarda ama onda hiçbir şey olmuyor. 1 saat oynadım ve normal tarayıcıda falan yazı yazarkende hiçbir sorun yok yardımlarınız için teşekkürler şimdiden.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bana da oluyor aynısı çok nadir de olsa takılı kalıyor tekrar w basınca düzeliyordu. Tahminen yeni güncelleme ile düzelir

Klavyeden olmadığına eminim ama sorunu çözdüm arkadaşlar virüs taraması yaptım virüs sildim birde oyunu açarken görev yöneticisinden önceliği yüksek olarak ayarlıyorum hiçbir sorun kalmıyor teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı