CS:GO Anlık Takılma Sorunu

Emre nk

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Birkaç gün önce ekran kartımı en yeni sürümüne yükselttim. Bundanmıdır bilmem ama oyunda ani takılmalar oluyo ve her seferinde çatışma anında oluyo ekran kartı güncellemesi ile ilgiliyse yeniden eski sürümüne çevirsem sorun düzelir mi? Gerçekten çok can sıkıcı bir şey. Bilgisi olan arkadaşlar bi çözüm bulursa çok sevinirim.
R7 250x belirteyim. Bu arada FPS 200 küsürken bunlar meydana geliyo.

Son düzenleyen: Moderatör:
AMD'nin yeni sürücüsünün R 200 serisi için bazı sorunlar çıkarttığını duymuştum ama ondan mıdır, bilemedim. Sürücünüzü temiz kurulum ile kurmanızı öneririm.

Kesinlikle ondandır. ben bir eski sürümüne kurulum yapayım. Ne garip güncellemek bile sıkıntı çıkarıyo :D

Bişey daha sorucam. Daha demin oyun oynarken çatışma anında ekran masaüstüne attı ve vmd komut satırı çıktı. Bişeyler oldu geri gitti arada sırada oluyor virüs falanmi var acaba?

Format atmak istemiyorum. Bi çözüm olsa keşke sıcaklıklar normal.

Kaspersky ile tarattım bişey bulamadı.

Arkadaşlar bi bakın be :D Bilgisayarı sıfırlasam işe yararmı? Hala çıkıyo o cmd satırı 1 saniye gelip gidiyo.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı