CS:GO Takılma Sorunu

Emre nk

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bir konu daha açmıştım. Cozemeyince kilitledik konuyu. Her defasında şiddetli çatışma sırasında 200 FPS iken cmd komut satırı geliyor ekrana bir seyler oluyor sonra masaüstüne geciyor ve ben ölüyorum. Bu da rekabette maç kayıbı oluyor. Buna bir çare yok mu? Her şeyi denedim olmuyor. Virüs tarama Windows'u sifirladim yine cmd komut satırı geliyor bilen birileri yardım edebilir mi. Çok can sıkıcı bir durum.

Yokmu yardım edecek?

Şöyle bisey keşfettim tam raund basliyo herhangi bi seste oyun takiliyo acaba sestenmi bi sorun var

Arkadaşlar bi bakın be gerçekten çok sinir bozucu.

Virüs var bilisayarında %90 olasılıkla. O işlemler yapıyor bilğisayarında arka planda komut ekranına da o yazıyodur kendisine lazım olan komutları çalıştırmaları. Her önünüze gelen programı yüklemeyin bilğisayarınıza, Arka plan hizmetlerinin yoğun kullanan programlar performans açısından da sakıncalıdır. Şuan PC'ne bakabilsem eminim gereksiz programlar yazılımlar yada virüs vari bot tarzı bişey bulabileceğime eminim.

Oyun orjinal W10 Virüs var kesinlikle onu biliyorum. Bilgisayarı çok defa tarattım programlarla ama bulamadı hiçbişey. Bilgisayarı nasıl toparlayabilirim virüsü bitürlü bulamadı programlar.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı