CS:GO maç sonu gelen 200TL'lik skin

AjanFiko

Decapat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ölüm maçı girmiştim ve maç sonunda mor bir skin düştü. Çok takmamıştım ama sonradan skinin "fabrikadan yeni çıkmış" olduğunu fark ettim sonra fiyatına bakınca 200TL bandında olduğunu gördüm. Bunun ihtimalini gerçekten merak ediyorum. Hem mor item geldi hem de fabrikadan yeni çıkmış olması beni şaşırttı. Aradan biraz zaman geçti ve skinin fiyatı birden düşmeye başladı. Sizce bu skini satim mi yoksa CS2'ye bekleteyim mi? Skin açıkçası çok güzel değil gibi duruyor o yüzden beklemek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

1683626456123.png

1683626332446.png

1683626377697.png

Ölüm maçı girmiştim ve maç sonunda mor bir skin düştü. Çok takmamıştım ama sonradan skinin "fabrikadan yeni çıkmış" olduğunu fark ettim sonra fiyatına bakınca 200TL bandında olduğunu gördüm. Bunun ihtimalini gerçekten merak ediyorum. Hem mor item geldi hem de fabrikadan yeni çıkmış olması beni şaşırttı. Aradan biraz zaman geçti ve skinin fiyatı birden düşmeye başladı. Sizce bu skini satim mi yoksa CS2'ye bekleteyim mi? Skin açıkçası çok güzel değil gibi duruyor o yüzden beklemek ne kadar mantıklı olur bilemiyorum.

Eki Görüntüle 1772349

Eki Görüntüle 1772346

Eki Görüntüle 1772348
Bekletin acil paraya ihtiyacınız yoksa.

Skinler özellikle majorden dolayı ucuza satılıyor. Major bittikten sonra fiyatları tekrar toparlar, CS 2 ile de yükselmeye başlar. Şimdi satma.

Yerinizde olsam satıp, üstüne para koyup AK-47 Simsiyah alırdım. CS2 gelince aşırı değerlenecek gibi duruyor.

Simsiyah nasıl degerlenebilir acaba siyah bir skin değil mi merakımdan soruyorum
CS2 de aşırı güzel ve karizma duran bir skin. Bir kaç reddit topluluğunda görmüştüm. Hangi skinler değerlenecek diye bakıyorum hala.

Yeni konular

Geri
Yukarı