CS:GO'da maç sonu item düşürdüm

@rocinante Seviyeyle alakası yok diye biliyorum bende. Bu mevzu hakkında çok fazla farklı düşünceler var. Kimin ki doğru, kimin ki yanlış anlamak kolay değil. Ben kendi tecrübelerime dayanarak şunu söylemek istiyorum. Haftada 2 veya 3 item düşüyor. (Maximum) Artık şansına kaçıncı oyunda düşer onu bilmem. Ama maximum 2 veya 3 item düşüyor haftada. Level atlamayla filan alakası yok.

@Cross45 pazarlama taktiği inanmayın. 4K saatim var, şu oyunda çift baretta, galil gibi skin harici desen görmedim. Kısacası pazarlama taktiği.
Değerli düşürenler çok var be hocam. Arkadaşım onunla attığımız maç sonunda 60 TL'lik skin düşürdü. Youtube'da bissürü değerli item düşme videoları var. (İçlerinde montaj olan da var olmayan da.)

@Kromish hocam şöyle düşünün. Bende baktığımda YouTube'da 50-60 gibi rakamlarla güvenli kaynak var ama oyun günde 1 milyon oynanıyor? Sizce düşme ihtimali mantıklı mı?
Şans işi hocam. Sizce o 60 TL düşürenler, düşüreceğini düşünür müydü ? Tabi oynayan 1 Milyon kişiye de 60 TL skin verecek değil. Dediğin gibi, şans.

1100 küsür saat var, bir kere pembe çıktı 80 tl gibi bir şeydi arkadaşlarıma bir kaç kez 30 TL'lik çıktı. Sanıyorum sizin 100 saatiniz falan yoktur, ya çok şanslısınız ama ben düştüğünü sanmıyorum kırmızı.

Yeni konular

Geri
Yukarı