CS:GO maç sonundaki müzik nasıl kapatılır?

Yer
İstanbul/Ataşehir
Rekabetçi maçlarda Edo alan oyuncunun çalan müzik kiti sesinden dolayı ilk seferde oyunda drop meydana geliyor. Diğer müziklerde ise sorun olmuyor.
Bu sesi en başta, oyun ayarlarındaki 'ses' bölümünde bulunan Steam Arayüzü sesini kapatarak denedim. Fakat olmayınca ardından yine ses bölümündeki 'müzik' bölümünde bulunan edo müziği ayarını 100'den 0'a indirerek kapattım sanırım. Yaptığım ayarlama doğru mudur? Bu seçenek mi kapatılmalı?

Rekabetçi maçlarda Edo alan oyuncunun çalan müzik kiti sesinden dolayı ilk seferde oyunda drop meydana geliyor. Diğer müziklerde ise sorun olmuyor.
Bu sesi en başta, oyun ayarlarındaki 'ses' bölümünde bulunan Steam Arayüzü sesini kapatarak denedim. Fakat olmayınca ardından yine ses bölümündeki 'müzik' bölümünde bulunan edo müziği ayarını 100'den 0'a indirerek kapattım sanırım. Yaptığım ayarlama doğru mudur? Bu seçenek mi kapatılmalı?
Evet.

Rekabetçi maçlarda edo alan oyuncunun çalan müzik kiti sesinden dolayı ilk seferde oyunda drop meydana geliyor. Diğer müziklerde ise sorun olmuyor.
Bu sesi en başta, oyun ayarlarındaki 'ses' bölümünde bulunan Steam arayüzü sesini kapatarak denedim. Fakat olmayınca ardından yine ses bölümündeki 'müzik' bölümünde bulunan edo müziği ayarını 100'den 0'a indirerek kapattım sanırım. Yaptığım ayarlama doğru mudur? Bu seçenek mi kapatılmalı?

Oyuncular para verip satın aldığı için tuşla kapatıldığını sanmıyorum. Ama edo müzik sesi düzeyini sıfırlarsanız kapanır dediğiniz gibi.

Yeni konular

Geri
Yukarı