Çözüldü CS:GO Merminin Hedefe Gitmemesi

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

sinann996

Kilopat
Makaleler
1
Yer
Bursa
Merhaba arkadaşlar, başlıkta da gördüğünüz gibi mermiler hedef aldığım yöne doğru değil, karakterin altına gidiyor. Daha dün 2 tane rekabetçi maç attım herhangi bir sorun yoktu.
Yaptığım çözüm denemeleri:
Steam kullanıcı verilerini sildim. Dosya kontrolü yaptım. Oyunu silip tekrar yükledim. Sistem geri yükleme yaptım hala düzelmedi.

İlgili video:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Çözüm
Sorun çözüldü.
Sorun Xbox 360 Controller'dan kaynaklanıyormuş. Çıkarınca düzeldi. Yardımcı olan herkese çok teşekkürler.:mutlu::mutlu:
Bu CS:GO'da spray yapma felan diye söylenir. Hangi silahları kullanıyorsunuz? AK-Negev-M249-M4A4 gibi silahlar çok seken silahlardır. Bir de M4A1-S kullanmayı dener misiniz? Yada taramadan tık tık tık ateş etmeyi?

Oyun dosyalarını doğrulamayı deneyin ama, öyle görünmüyor. Böyle bir şeyi yapacak virüs felan da olamaz diye düşünüyorum. Yürüyerek mi ateş ediyorsunuz?

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı