CS:GO mouse karşılaştırma

bapbipbop

Hectopat
Yer
Arkandayım
Daha fazla  
Merhaba,
CS için 3 mouse buldum ama karar veremedim
Mouseler:
Captcha Verification ===Rival 110

Captcha Verification === Rival 300 hyperbeast

James Donkey 007 Beyaz Gaming Mouse - incehesap.com === James Donkey 007

Sebepler:
Rival 110: Herkes öneriyor ama çok sade duruyor

Rival 300 hb: 110 gibi biraz sade olsada hyperbeast ile o tasarım uymuş ve CS için yapılmış, yani o yüzden performans iyidir diye düşünüyorum

007: Her oyuna göre değişebilir yani CS ağırlıklı oynasamda hep CS değil ve tasarım güzel yani hem sağlam ve performans iyidir diye düşünüyorum.

İsterseniz kendi önerilerinizi yazabilirsiniz:)
Teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Razer Deathadder öneririm. Bloody A9 da ucuz ve güzel bir mouse. Bende var ve ağırlık kayganlık malzeme kalitesi bakımından çok iyi. Bende 3 yıldır var belkide sol tıka 30 bin kere basmışımdır ama hala sağ tıkla aynı seviyede.

Merhaba,
Mouseler:

Sebepler:

Rival 300 hb: 110 gibi biraz sade olsada hyperbeast ile o tasarım uymuş ve CS için yapılmış, yani o yüzden performans iyidir diye düşünüyorum

007: Her oyuna göre değişebilir yani CS ağırlıklı oynasamda hep CS değil ve tasarım güzel yani hem sağlam ve performans iyidir diye düşünüyorum.

Teşekkürler.
Hocam bende rival 110 var böyle SteelSeries Engine'dan rengini değiştirirseniz güzel gözüküyor.

Merhaba,
Mouseler:

Sebepler:

Teşekkürler.
399TL RİVAL 300 e verilmez dostum 399 a rival 700 var trendyol da bende yakın zaman da alacağım :)

Sadelik iyidir. Ben oyun esnasında aydınlatmasını bile kapatarak kullanmıyorum Rival 110'u. Ayriyeten Rival 300S de düşünebilirsiniz.

399TL RİVAL 300 e verilmez dostum 399 a rival 700 var trendyol da bende yakın zaman da alacağım :)
Evet bende gördüm 400 tl ye 700 ama 300 daha pahalı çünkü üstünde cs skini var ve türkiyede tek satılan site ora
Bu yinede onu iyi yapmıyor. Paranı çöpe atmak istiyorsan güzel tercih olabilir.
iyi ama 7 tuşu var 8200 dpi ye kadar çıkabiliyor ve full özelliştirilebilir
Sadelik iyidir. Ben oyun esnasında aydınlatmasını bile kapatarak kullanmıyorum Rival 110'u. Ayriyeten Rival 300S de düşünebilirsiniz.
yani evet ama ben güzel görünümleri severim dedeiğiniz tutuş ile alakalı sanırım ama şuda var sadelik önemli dediğiniz doğru
Razer Deathadder öneririm. Bloody A9 da ucuz ve güzel bir mouse. Bende var ve ağırlık kayganlık malzeme kalitesi bakımından çok iyi. Bende 3 yıldır var belkide sol tıka 30 bin kere basmışımdır ama hala sağ tıkla aynı seviyede.
Dediğiniz mouse ye technopat tan baktım aslında onuda düşünüyorum ama kararsızım

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı