CS:GO mu CS2 mi?

yasliplanet

Picopat
Makaleler
1
Arkadaşlar cevaplarinizi bekliyorum. Tartisalim. Benim dusuncem sudur:

Mermi Fiziği:

CS:GO'da mermiler daha istikrarlı ve daha güzel gidiyordu. CS2'de mermi fiziği daha rastgele ve kontrol etmesi daha zor. Bu da oyundan keyif almayı zorlaştırabilir.

Oyun Akıcılığı:

CS:GO'nun CS2'den daha akıcı bir oyun olduğu konusunda da hemfikirim. CS2'de optimizasyon problemleri var ve bu da oyunun gecikmelere ve takılmalara neden olabiliyor.

Hile Koruması:

CS2'nin hile korumasının çok abartıldığını düşünüyorum. Hileciler hala oyunda var ve hile korumasının onları durdurmada çok etkili olduğunu görmedim.

Bunlara ek olarak:

CS:GO'nun grafikleri CS2'den daha iyi.

Net dusuncem:

CS:GO şu anda CS2'den daha iyi bir oyun. CS2'nin bazı potansiyelleri var, ancak optimizasyon ve hile koruması gibi konularda hala çok yol kat etmesi gerekiyor.

CS:GO'yu oynarken zevk alıyorum ama CS:GO 2 oynarken hiç zevk almadım.

Arkadaşlar cevaplarinizi bekliyorum. Tartisalim. Benim dusuncem sudur:

Mermi Fiziği:

CS:GO'da mermiler daha istikrarlı ve daha güzel gidiyordu. CS2'de mermi fiziği daha rastgele ve kontrol etmesi daha zor. Bu da oyundan keyif almayı zorlaştırabilir.

Oyun Akıcılığı:

CS:GO'nun CS2'den daha akıcı bir oyun olduğu konusunda da hemfikirim. CS2'de optimizasyon problemleri var ve bu da oyunun gecikmelere ve takılmalara neden olabiliyor.

Hile Koruması:

CS2'nin hile korumasının çok abartıldığını düşünüyorum. Hileciler hala oyunda var ve hile korumasının onları durdurmada çok etkili olduğunu görmedim.

Bunlara ek olarak:

CS:GO'nun grafikleri CS2'den daha iyi.

Net dusuncem:

CS:GO şu anda CS2'den daha iyi bir oyun. CS2'nin bazı potansiyelleri var, ancak optimizasyon ve hile koruması gibi konularda hala çok yol kat etmesi gerekiyor.

CS de 500-600 FPS alıyordum ping sorunum yoktu ama CS 2 de 250 FPS zor alıyorum ve ping sorunu var

Geri
Yukarı