CS:GO mu Valorant mı?

Valorant vurma, öldürme açısından çok kolay pek eğim, sprey çalışma falan istemiyor tam da veletlere göre bir oyun grafikleri de öyle eğer 10 yaşında bir çocuğunuz varsa Valorant hesabınızı kolaylıkla kasabilir ama CS:GO tam anlamıyla yeteneğe bağlı bir oyun olduğu için oynanması daha zor tabii Valorant eğer çok oynaniyirsa ucuz malın alıcısı çok olur ondandır.
Grafiklerden bir oyun velet oyunu olmaz.
İnsanlar yaşına göre velet olmaz.

CS:GO yeteneğe bağlı falan değil.
Bazı Silahlara Buff Ve Nerf gelmeli. Skiller gereksiz güçlü
Ayrıca optimizasyon sorunu var biraz.
Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum. "Buff" ve "Nerf" ne demek bilmiyorum, 40-50 saat Valorant oynadım ve onda da sadece Sova oynadım, bir fikrim yok.

Optimizasyon konusuna pek bir şey diyemem.

Valorant vurma, öldürme açısından çok kolay pek eğim, sprey çalışma falan istemiyor tam da veletlere göre bir oyun grafikleri de öyle eğer 10 yaşında bir çocuğunuz varsa Valorant hesabınızı kolaylıkla kasabilir ama CS:GO tam anlamıyla yeteneğe bağlı bir oyun olduğu için oynanması daha zor tabii Valorant eğer çok oynaniyirsa ucuz malın alıcısı çok olur ondandır.

Oyun 1 sene önce çıktı ve bunlar çok normal. İleride ne olacağını bilemeyiz

Aynen katılıyorum. Aynı şey PUBG ve Fortnite'da da geçerli.

Grafiklerden bir oyun velet oyunu olmaz.
İnsanlar yaşına göre velet olmaz.

CS:GO yeteneğe bağlı falan değil.

Çok fazla rekabetçi oyun oynamıyorum. "Buff" ve "Nerf" ne demek bilmiyorum, 40-50 saat Valorant oynadım ve onda da sadece Sova oynadım, bir fikrim yok.

Optimizasyon konusuna pek bir şey diyemem.
Buff bir yeteneğin veya silahın gücünün artırılması demek nerf ise azaltmak demek.

Geri
Yukarı