CS:GO nasıl bir oyundur?

Hayatım boyunca CS:GO oynamamış biriyim. Almayı düşünüyorum, biraz anlatın oyunu. Bir yerde okudum, oyunda seviye, kasa filan varmış. Seçkin hesap diyorlar, o ne oluyor? FACEIT diyorlar, bunu bilmiyorum mesela. İşin ehli kişiler yorum yazsın.
Kötüdür, kötü bir oyundur.

Hayatım boyunca CS:GO oynamamış biriyim. Almayı düşünüyorum, biraz anlatın oyunu. Bir yerde okudum, oyunda seviye, kasa filan varmış. Seçkin hesap diyorlar, o ne oluyor? FACEIT diyorlar, bunu bilmiyorum mesela. İşin ehli kişiler yorum yazsın.
Hocam öncelikle CS:GO oynamak istiyorsanız Prime almanız şart. Prime ne gibi özellikler sağlıyor :

+ Bir nebzede olsa hilelerin gelmesi zorlaşıyor
+ Kasa çıkıyor, prime parasını çıkartabiliyorsunuz
+ Sadece Prime olanlar ile eşleşiyorsunuz.

FACEIT ise bir sunucu gibi düşünebilirsiniz, FACEIT sunucuları launcher ile giriş yapılabiliyor. FACEIT Premium işin içine giriyor ve biraz karışık, skin alma mantığı felan ama kazanılması zor skin.

Zira CS:GO'da Prime alırsanız, verdiğiniz paranın gerisini alabiliyorsunuz. Kasa, silah skinleri gibi droplar düşürerek parasını alabiliyorsunuz.

CS 1.6 da mı oynamadınız hayatınızda?
Adam oynamamış olabilir, size hesap vermek zorunda değil.
Hayatınızda hiç CS oynadınız mı?
"Oynamadım" demiş ya...

Daha iyi FPS oyunları var hocam.

Eğer her yerde uçuşan skiller, saçma sapan yeşil bir yaratığın koşup bomba kurduğu, grafikleri çizgi romandan hallice olan, 8 10 yaşında çocukların sana, allahına falan sövmediği bir oyun oynuyorsan CS. GO gayet kaliteli bir oyundur.

Eğer her yerde uçuşan skiller, saçma sapan yeşil bir yaratığın koşup bomba kurduğu, grafikleri çizgi romandan hallice olan, 8 10 yaşında çocukların sana, allahına falan sövmediği bir oyun oynuyorsan CS. GO gayet kaliteli bir oyundur.
CoD'un yaş kitlesi gayet iyi, absürt de değil.

Call of Duty öneririm hocam, CS artık kumar oyunu oldu.

Yeni konular

Geri
Yukarı