CS:GO nasıl bırakılır?

Şizofraen

Femtopat
3 seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. Stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.

3 seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. Stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.
Fall Guys stres sahibi olmadan sakince oynayabileceğin bir oyun öneririm.

Elinizi farenin üstüne koyun, Steam'e girip oyunu kaldırın. Bilgisayarın güç kablosunu çıkarıp evde biri var ise saklamasını söyleyin. Sonra telefondan sakinleştirici müzik açın, sakince oturun, 5-10 dakika meditasyon yapın her gün. :D

Dostum bu oyun düz bir şey. Nasıl bir tat veriyor ki? Bomboş bir oyun bence bir şey yok.

LoL'de hiç olmazsa ise yüzlerce karakter var ve her biri birbirinden farklı. Birinden sıkılınca diğerini oynayabiliyorsun. Ama düz bir oyun CS.

Geri
Yukarı