CS:GO nasıl bırakılır?

3 Seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. Stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.

Aynısını bazı oyunlar için zamanında yaşadım ve sonra şu an her oyunu gündelik zevk için oynayabiliyorum. Hepsini bıraktım ve aslında bunu yapmak çok kolaymış. Yapman gereken tek şey hile açıp belli etmeden oynamaya çalışmak bir zaman sonra zaten trollemeye ve belli etmeye başlıyorsun çünkü karşındaki hileleri gördükçe soğuyorsun. 1 ila 2 ay içerisinde ban yiyorsun ve bir daha oynamıyorsun. Bu şekilde birçok oyunu bıraktım öneririm.

3 Seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.

Bende stranger things ile star ve kötü güçler bağımlısıyım bırakamıyorum çok saçma bir bağımlılık :D.

3 Seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.

Bu genellikle rekabete dayalı oyunlarda oluyor. Bir süre LoL, CS, R6S, Valorant gibi oyunları oynamayın. Hikaye temalı oyunları oynayın. Son zamanlarda popüler olan Fall Guys'u oynayabilirsiniz.

Dostum bu oyun düz bir şey. Nasıl bir tat veriyor ki? Bomboş bir oyun bence bir şey yok.

LoL'de hiç olmazsa ise yüzlerce karakter var ve her biri birbirinden farklı. Birinden sıkılınca diğerini oynayabiliyorsun. Ama düz bir oyun CS.
Hocam öylesine öyle ama hepsinde amaç aynı değilmi? Birbirinden ayıracak farklı özellikleri yok. İkiside sadece hırs ve bağımlılık yapan oyunlar gözümde.

Hocam öylesine öyle ama hepsinde amaç aynı değil mi? Birbirinden ayıracak farklı özellikleri yok. İkisi de sadece hırs ve bağımlılık yapan oyunlar gözümde.

Eğlenen, dereceli oynamaz fazla. Çünkü eğer ömrünü çürütmek istersen bir şey elde edersin bu oyunda. Ben kostüm için oynuyorum, görevler için, arada altına atıyorum çarı. Öyle güzel geçiyor.
Bir ara her gün kaybediyordum mesela hiç sinir olmadım öyle. Çünkü şans oyunu nihayetinde. Takımını sen seçemiyorsun.

Yanlış anlaşılmıyım ama ben şerefsizlik yaparak rahatlıyorum. Mesela Fall Guys maç girip milleti tutuyorum. Gitmelerine engel olmaya çalışıyorum. Tavsiye ederim. Fall Guys alıp bunu denemelisin.

Belli ki aşırı rekabetçi birisiniz.LoL,CS:GO,Valorant vb. oyunlardan uzak durun.CS'yi bırakıpta diğer lanet oyunlara yönelmeyin.Ben online oyun oynamadan yapamam diyorsanız, "MMORPG" (Bazıları kanser.) ve "Strateji" türünde online olan oyunlara yönelebilirsiniz.

Geri
Yukarı