CS:GO nasıl bırakılır?

test.jpg

3 seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. Stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.
Undertale tarzı sürükleyici oyunlara başlayabilirsin. Bir oyuna bu kadar değer verme bence. En sevdiğim oyun şudur lafına karşı çıkmaya başladım. En sevdiğin en kötü 2 oyun olmalı ki CS:GO tekeline bağlı kalma. Ben bu dengeyi League of Legends, Counter-Strike: Global Offensive ve indie oyunlar ile kurdum.

3 Seneden beri CS:GO oynuyorum, son 1 seneden beri aşırı sinir olmaya başladım artık. İnsan gibi sakince oyunumu oynuyorum, geliyorlar son el kickliyorlar. Toxic oyuncu sayısı çok vs. stres atmak için oynuyordum, daha çok stres sahibi oldum. Her ne yaptıysam yapayım yine de bırakamıyorum. Sürekli aklıma geliyor. CS:GO'yu bıraktıktan sonra oynayacak oyun bulamıyorum, tekrar başlıyorum. Bu sefer kararlıyım. Daha çok stres sahibi olmadan sakince oyun önerir misiniz? En azından CS'yi unutmak için.

Valorant başla. Ya da CS'de biraz Silver eloda takıl kafa dağıt ama çok takılma Aim'in bozuluyor.

LoL'ün de chat'i kanser ama.
Oyunlarda sohbet etmek kadar saçma bir şey olamaz ki zaten. O yüzden ben sadece ss kullanırım ve haritaya bakarım. Eğlenmesini bilene.
Ben CS 1.6 ve GO hala oynayan bir insanım ikisinin FPS‘de verdiği zevki çoğu oyundan alamadım hâla bazıları der BF daha gerçekçi, R6 daha komforlu( ikisine de biraz katılıyorum) ama hiç biri bu iki -1.6 daha iyi- oyunun yerini tutamıyor. Zevk meselesi.
Mekanikleri yüzündedir. Dedim ya hile ile mekanikleri öldürüyorlar ve oyunun gerçekliği kalmıyor. Ama benim açımdan bir oyun gerçeğe ne kadar yakınsa, yapacakların sınırlı oluyor ve zevkli olmuyor.

Oyunlarda sohbet etmek kadar saçma bir şey olamaz ki zaten. O yüzden ben sadece ss kullanırım ve haritaya bakarım. Eğlenmesini bilene.

Mekanikleri yüzündedir. Dedim ya hile ile mekanikleri öldürüyorlar ve oyunun gerçekliği kalmıyor. Ama benim açımdan bir oyun gerçeğe ne kadar yakınsa, yapacakların sınırlı oluyor ve zevkli olmuyor.
Evet o yüzden ben de genelde maçtaki herkesi susturuyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı