CS:GO nasıl bırakılır?

LoL'ün de chat'i kanser ama.

İş yine sizde bitiyor. İstediğinizi yapın. Siz istedikten sonra kimse sizi engelleyemez.

"MMORPG" (Bazıları kanser.)...
Bu çok yanlış bir öneri bence, çünkü ben MMORPG oyunları oynarken LOL oynadığımdan daha çok "tilt" oluyorum . Kendi başınıza canavar keserken birinin gelip sizi tekleyip gitmesi veya sizin canavarlarınızı kesip gitmesinin ne kadar acı verici olduğunu sadece MMORPG oyuncuları bilir.

Konu sahibine tavsiyem hikayeli oyunlar oynayınız veya ETS 2'yi açıp keyfinize bakın .

CSGO oynamayarak. Mutlu olmak/keyif almak için oyun oynanır. Beni mutlu etmeyen bir oyunu neden oynayayım ki?

Sanmıyorum öyle. CS 1.3'ten farkı ne biliyor musun? Hile ile oyun içi mekanikleri öldürmüyorsun.
Ben CS 1.6 ve GO hala oynayan bir insanım ikisinin FPS‘de verdiği zevki çoğu oyundan alamadım hâla bazıları der BF daha gerçekçi, R6 daha komforlu( ikisine de biraz katılıyorum) ama hiç biri bu iki -1.6 daha iyi- oyunun yerini tutamıyor. Zevk meselesi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…