CS:GO Nasıl hızlıca rank düşerim?

swallowedcoal

Centipat
Daha fazla  
Bir arkadaşımla şuan Nova 4'üz, zamanında LE'ye kadar ulaştık fakat MM eskisi kadar sarmıyor, silvera kadar düşüp trollemek istiyoruz. En hızlı nasıl olabilir? Maç kaybetmeye çalışıyoruz ama 5-10 vursak bile kazanıyoruz. Bir çözümü var mıdır? Veya rank düşmek isteyen varsa beraber düşebiliriz.

Bir adamı maç boyu kudurtun, herif size ateş edip ölsün, siz zaten 1 round ölürsünüz ama adam oyundan atılır. Sonra teslim verin, yanlış bilmiyor isem 1 teslim 10 maç ediyordu, böyle böyle düşersiniz.
Bir adamı maç boyu kudurtun, herif size ateş edip ölsün, siz zaten 1 round ölürsünüz ama adam oyundan atılır. Sonra teslim verin, yanlış bilmiyor isem 1 teslim 10 maç ediyordu, böyle böyle düşersiniz.

Bende nova 2'yim umarım maçıma gelemezsiniz :)

Bende nova 2'yim umarım maçıma gelemezsiniz :)

Ahaha, taktik güzelmiş, deneyeceğim.
Yeni hesap açarak oynayabilirsin, ücretsiz zaten. Ya da hesabı bana ver, 1000 saatim var hala silver takılıyorum. Düşerim bir şekilde.
Hesap verme konusunda biraz çekimserim ama isterseniz ekleyin beraber girelim bizi de düşür reis.

Bir arkadaşımla şuan Nova 4'üz, zamanında LE'ye kadar ulaştık fakat MM eskisi kadar sarmıyor, silvera kadar düşüp trollemek istiyoruz. En hızlı nasıl olabilir? Maç kaybetmeye çalışıyoruz ama 5-10 vursak bile kazanıyoruz. Bir çözümü var mıdır? Veya rank düşmek isteyen varsa beraber düşebiliriz.
Soundpad aç efsane sinir oluyorlar :D

Geri
Yukarı