CS:GO Nasıl İyi Oynanır?

Öncelikle oyun içi ayarlarını oyuna tam anlamıyla başlamadan önce ayarla. Mesela büyük bir mousepadin varsa 400 DPI ve 2 sensitivity senin için iyi olur. Koldan destek alıyorsan. Çözünürlüğünü 4:3'te yapman iyi olur. CS:GO videoları izle uzun süre. Twitch'te takıl. E-spor maçlarını izle gibi sürekli aynı şeyler bunları öğrendikten sonra Matchmaking atmayacağını düşünüyorum. FACEIT falan atarsın.

CS:GO'ya başladım ve botlara bile ölüyorum sorum şu:
Ben nasıl iyi oynarım veya Global olurum?
Dust 2' de 30 FPS ile (çatışmalarda 15 FPS) Silver 3' üm. İlk başladığım zamanlarda orta zorlukta botlara ben de ölüyordum. 1 yıl sonra alışmaya başladım. Tavsiyem 4 arkadaş ile oyuna girmen. Yoksa oyunu öğrenmeye başladığın zaman tanımadığın adamlar seni kanser ediyorlar.

Yeni başladın kötü oynaman gayet doğal. Düzenli olarak oynarsan eninde sonunda zaten iyi oynamaya başlarsın. Ekipman ve monitör -monitör çok önemli aslında- değil de daha çok ''Kol'' da bittiğini düşünüyorum bu işin. Birçok üst düzey ekipman ve PC ye sahip arkadaşım var çoğu silver'dan çıkamıyor.

Ekipmanların önemi var arkadaşlar azımsamayın. 30 FPS ile zorla Nova 1 olurken yoldaşta şu an ciddi oynamadan bile keleş oldum.
Ping olarak maksimum 120 diyorum. 130 falan dediği zaman zaten ışınlanmalar başlıyor.
Ping drop hiç olmamalı. Her adam önüme çıktığında ping drop giriyordu bende önceden, modem değişince düzeldi.

Ekipmanların önemi var arkadaşlar azımsamayın. 30 FPS ile zorla Nova 1 olurken yoldaşta şu an ciddi oynamadan bile keleş oldum.
Ping olarak maksimum 120 diyorum. 130 falan dediği zaman zaten ışınlanmalar başlıyor.
Ping drop hiç olmamalı. Her adam önüme çıktığında ping drop giriyordu bende önceden, modem değişince düzeldi.
15 TL'Lik Mouse ve ReyZır mousepad ile silver 3'üm.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı