CS:GO nasıl iyi oynanır?

Arkadaşlar ben 1 yıllık CS oyuncusuyum ve daha iyi oynamak istiyorum. Heyecan yok, hatta oyunla dalga geçiyorum "a nasıl öldüm hehe" diyerek ama hala iyi değilim. Ak hariç bütün silahların aimini iyi biliyorum. Ama bir türlü adam öldüremiyorum yani şöyle oluyor. 13 el 13 leş 4 asist 13 ölme. Yardımcı olur musunuz? Ama lütfen aim geliştir falan demeyin. Çünkü dediğim gibi ak hariç hepsinin aimini adım gibi biliyorum.
Ve bu topluluk sunucusunda birincinin 17 leşi vardı.
Topluluk sunucusunda hile yok bu arada.

Bütün silahların recoiline hakim olsaydanız iyi oyuncu olurdunuz demek ki hakim değilsiniz. Bu sebepten aim geliştirmeye gerek rekabetçi maçlar olsun gerek atölye haritaları olsun girip antreman ve alıştırmalar yapmak zorundasınız. 2013'den beri oynuyorum ben bile bazen ihtiyaç duyuyorum eli ısındırmak için olsun antrenman yapıyorum. CS bu hergün farklı bir reflex kazandırır mouse ile size.

Eski bir CS oyuncusuyum, bayağı eski ama yaklaşık 4-5 sene önceki GO'dan bahsediyorum. Oyun bilgini arttır. Özellikle haritalardaki stratejin önemli. Ayrıca bir takımın olsa çok güzel olur. Ciddiye alarak oyna ama bu ciddiyet öfkeye dönüşmesin.

Başka bir kullanıcının ayarlarını değil kendiniz nasıl rahatsanız o ayarları tercih edin. Tüm silahların aimini bilmen gerek. Ve ısınmadan girme.

Sakin ve ciddi oynarsan zaten kazanırsın. Flash ve sis taktikleri oluyordu, onları falan öğrenirsen daha iyi olabilir ayrıca topluluk sunucularında aim maplari oluyor. Onlar seni baya bir geliştirir.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı