CS:GO neden herkeste bıçak var?

Bir kişide movement için faydalı olduğunu yazmamış, CS GO'da movement üst seviyelerde önemlidir yani sadece gösterişe yaramıyor bıçak.

Bir kaç sene önce bet sitesinde Unlost koduyla kasa açıp, 80 dolarlık kelebek çıkarmıştım. Sonra deposit yatıramadığım için bıçağı alamamıştım. Bende bıçağı satıp daha fazla katlamak istedim ama battım. :D

Ben bir türlü bet sitelerinden çıkartamadım ama oyun içi kasalardan 2 tane çıkarttım sonra hepsini satıp parasını yedim ve mutluyum.

Benim 5bin saatim var çok emeğim var hiç bıçağım olmadı ihtiyaçta duymadım bazen DM'de !knife'dan o sw'ye özgü varmış gibi takılıyorum yetiyo hava atmak hoş değil bence atıcaksanda aim'inle atmak lazım sonuçta ne zengin insanlar gördüm benim aldığım kill'in zekatına bile sahip değillerdi bıçağa bakmaktan oyun oynayamıyorlar :D

Yani sonuçta zevk meselesi. Kişinin durumu el veriyorsa istediğini alabilir. Bu "oyundaki pixele para verilir mi ya" diyip günde 2 paket sigara içen tayfayı hiç anlamıyorum hele. :)

4-5 ay önce 5 liralık kapsül den 120 liralık sticker çıkarmıştım tekte. Bıçak çıkmıyor anca bunlar çıkıyor. Bıçak hiç çıkmadı. İkisinin de şansı aynı halbuki 😕

2016 yılıydı sanırım. M9 Bayonet Fade almıştım 575 liraya. Şu an bıçak 4.200 lira. Gerçekten şaka gibi. 1 Ay kullanıp sattığım için nasıl pişmanım belli değil. Eskiden alınabilirdi, 300-400 liraya temiz bıçaklar bulunuyordu. Ama şu fiyatlarla Türkiye'de para verip bıçak alan zengin değil de biraz enayi gibi geliyor bana. Eli yüzü düzgün bıçak 2000'den başlıyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı