CS:GO neden hilesiz oyun için para istiyor?

Öyle bir oyun düşünün ki hilesiz olsun diye para ödüyorsunuz ve buna rağmen hileler bitmiyor, sadece azalıyor. Nasıl olsa oynanıyor diye Source 2 oyun motoruna geçmiyor ve artık geçmesi de imkansız bir hale geliyor. Toksik oyuncu kitlesi bir yana, hileden para kazanan tayfa diğer yana.

Şimdi hemen yorumlarda ölümüne CS:GO savunanlar çıkacak. Arkadaşlar vakti zamanında ben de çok savundum oyunu ama artık savunacak bir tarafı kalmadı. Bu kadar çok oynamasının yegane sebeplerinden biri, en kötü sistemde bile oynanabilir olmasıdır. Oyun mekaniği vs. lafım yok ama yeter yani. Para kaybını geçtim, boşa zaman kaybı.

Zamanında seçkin hesap, operasyon bileti, bıçak skin ve daha fazlasına para yatıran biri olarak yazdım bunları.
Para kazanmak için 😀?

Banlanan adam tekrar oyun alıyor, banlandığı telefon numarasını da yeni hesaba tanımlıyor sence amaç hileyi engellemek mi?
Emin olun hileleri engelleyemiyor. 2 yıl hile kullandım onun sonucunda Overwatch'e yakalandım.

Annenin kulakları çok çınladı mı?

Son düzenleme:
Öyle bir oyun düşünün ki hilesiz olsun diye para ödüyorsunuz ve buna rağmen hileler bitmiyor, sadece azalıyor. Nasıl olsa oynanıyor diye Source 2 oyun motoruna geçmiyor ve artık geçmesi de imkansız bir hale geliyor. Toksik oyuncu kitlesi bir yana, hileden para kazanan tayfa diğer yana.

Şimdi hemen yorumlarda ölümüne CS:GO savunanlar çıkacak. Arkadaşlar vakti zamanında ben de çok savundum oyunu ama artık savunacak bir tarafı kalmadı. Bu kadar çok oynamasının yegane sebeplerinden biri, en kötü sistemde bile oynanabilir olmasıdır. Oyun mekaniği vs. lafım yok ama yeter yani. Para kaybını geçtim, boşa zaman kaybı.

Zamanında seçkin hesap, operasyon bileti, bıçak skin ve daha fazlasına para yatıran biri olarak yazdım bunları.

Ben şahsen CS:GO'yu para kazanmak için oynuyorum.
Ama karşıma hile yerine global geldi bende bundan şikayetçiyim.
Ben basit bir oyuncuyum benim karşıma ndn 2K saat oynamış adam geliyor.

Oyunun paralı olması sorun değil. İsterse 200 TL olsun. Hilesiz bir oyun ortamı sunmak amacıyla para istemesi komik bir durum. Açığı kapatmak yerine kolaya kaçmak bu.

- Oyunda hile var.
+ Overwatch ile daha temiz hale getirin.
- Hani oyunu siz yaptınız falan?
+ Prime hesap ile hileye son!
- Şaka?

Hocam DC verir misiniz? Steam kodu alacağım da.

Yeni konular

Geri
Yukarı