CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Ya sen şaka mı yapıyorsun? Umuyorum hesabını en güvensiz kısma koyar da oyun her el karşına spinbotlar gelir, sizin gibilere neden laf anlatmaya çalışıyorum onu da anlamıyorum; hala bana hileyi anlatmaya çalışıyorsunuz... Cidden umarım benim olduğum duruma düşersin de şu mesajı silmek zorunda kalırsın.

Son olarak belirteyim, bu yaşadığım yoldaşta oldu. Uzun süredir asıl rekabetçiye girmiyorum; zaten orada bu sefer kötü takımlar yüzünden girmiyordum da orası ayrı.
Her maç Dust 2 giren tiplerdensin galiba.

Herkes bunu söyleyip duruyor? Saçma sapan oynayıp prime oranınızı düşürmek de mi bizim suçumuz. Diğer oyuncak gibi (valorant) oyunlar çok mu güzel? Bir karakteri aylardır counterleyecek karakter gelmiyor ama sup karakterlerin destek vermesi engelleniyor? Noldu koşarak tek atamadın mı cs go da? Oynamayı çok iyi bildiğimden değil oyunun nasıl olması gerektiğini bildiğimden söylüyorum bunları.

FACEIT ESEA gibi sunucularda oynarsanız sorununuz kalmaz.

Bu FACEIT'e girdim bende geçenlerde adam Inferno da ct başlangıç noktasından sağ doğru b noktasına giderkenki yerde ufak bir kilise ye benzer bir yer var oraya Full Shift'le ses vermeden geçtimki adamın takım arkadaşları t sidedan b ye gelen yol tarafında bizim adamlarla çatışıyor hiç ses vermediğim halde adam ak ile o kilisenin duvarından tarayarak beni öldürdü bunun mantıklı bir açıklaması var mı ya da FACEIT de Premium almayınca hile geliyor alınca mı önlüyor hile yi.

2 hesabım var. Biri Prime hesap 700 saat lem. Diğeri Prime değil 30 saat var keleş. İkisiyle de oynuyorum en son ne zaman hile geldiğini hatırlamıyorum

Daha dün hileye dayanamayıp çıktım yine 7 günün tadını çıkartacağım. 14-0'dan 14-14'e getirdiler çıktım, adam 14 el boyunca deagle ile ace attı. Prime olmadan da bir daha gireceğimi hiç sanmıyorum.

Geri
Yukarı