CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Yine sirf oyunu sevdigi icin savunmaya calisan insanlar dolusmus buraya. Arkadaslar bir oyunu hilesiz ve zevk alarak oynamak icin 21 level olmam veya para vermem gerekiyorsa, o oyun çöptür, baska bir sey degil. FACEIT, ESEA gibi yerlerde de oynamak zorunda degilim. Bir sey yapmak zorunda olan birisi varsa o da Valve, oyuncular degil.
5 mactan 2 tanesinde hile gelince sildim oyunu.

Her maç Dust 2 giren tiplerdensin galiba.
Yoldaşta Dust_2 var mı canını yediğim; oyunu biliyor musun? Ben kendi rekabetçi maçımda Dust_2’yi neredeyse işaretlemiyorum bile.
Arkadaslar bir oyunu hilesiz ve zevk alarak oynamak icin 21 level olmam veya para vermem gerekiyorsa, o oyun çöptü
Ya yemin ediyorum bunu anlayamayacak üyeler var ya da CS:GO böylelerine sponsor oluyor herhalde 😆

CS:GO’yu nasıl kötüleyebilirim? xD
Yani kötü yönleri ortada, şahsen oyunun kendisini seviyorum ama:

Valve 64 tick Rus serverlerini, Valve anti-cheat’ını, Türk serveri olmamasını, Toxic kitleyi (ki burada oyunun adama mute atmak ya da Valorant’ta olduğu gibi Ranked’da yasaklamak dışında yapabileceği pek bir şey yok lakin o da yok) ve birkaç özelliği dışında seviyorum denebilir.

En önemlisi serverlar ve hileler bu ikisi oyunu oynanmaz hale getiriyor, özellikle hileler; ben de bu madurluktan bahsettim. Karşına her oyunda hile gelebilir ama bu kadar gloabl bir oyunda buna bu kadar az önem veriliyorsa o firma eşeklik yapıyordur.

Bu daha iyi bir şey :D
Bi’ bakıma doğru, Riot kanser kitle gibi bir kitle de oluşabilir lakin bakıyorum da Ruslar’ın da bizen pek bir farkı yok; chatte kendilerince konuşuyorlar, seslide sadece kendi dillerinde küfür ediyorlar... Hiç değilse anlaşabileceğimiz insanlar olurdu.

Bi’ bakıma doğru, Riot kanser kitle gibi bir kitle de oluşabilir lakin bakıyorum da Ruslar’ın da bizen pek bir farkı yok; chatte kendilerince konuşuyorlar, seslide sadece kendi dillerinde küfür ediyorlar... Hiç değilse anlaşabileceğimiz insanlar olurdu.
Ruslardan dolayı CS’yi bırakıp valorant geçtim. :D

Ruslardan dolayı CS’yi bırakıp valorant geçtim. :D
Ben de Valorant oynuyorum, severek oynuyorum; oranın da Türk kitlesi insanı gıcık ediyor bir lige kadar, şu anki ligimde pek toxic yok ama smurf hesabım var, topfragger’ım (doğal olarak) maçlarda; bir el ölüyorum mesela, adam: “niye öldün?” “niye açıldın?” falan diyince insan sinirleniyor tabii. Çok da küfür ediyorlar.

Onun dışında oyunun mekaniklerini falan baya sevdiğimi söyleyebilirim, Frankfurt’ta oynayınca özellikle güzel oluyor oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı