CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Benim CS ve COD gibi oyunları bırakmamın temel sebebi Battlefield. Geniş haritalarda çeşit çeşit araç kullandıktan sonra CS ve COD haritaları çok küçük gelmeye başlamıştı ve keyif alamadım bıraktım.

Son 1 aydır acayip abarttılar, rankım supreme 5K oynama saatim var prime hesap.
Karşıya veya takımıma sürekli prime olmayan hesaplar geliyor, 2 maçtan biri spinbot.
Cidden oynanmayacak hale getirdiler oyunu.

Yanlis bir sey mi yazdim? Duzeltebilirsiniz hocam.

Valorant da ucretsiz, ceyregi kadar hile yok. Hilesiz oynamak icin para vermem gerekiyorsa zaten oyunun hile korumasi yoktur ki :D
Daha 1 yıllık oyun ile 9 yıllık oyunun hile sistemini gerçekten elestiriyormusunuz csgo 9 yıllık oyun bir sürü hile türedi valorant daha 1 yıllık 9 yıl sonra valorantı da görürüz

Daha 1 yıllık oyun ile 9 yıllık oyunun hile sistemini gerçekten elestiriyormusunuz csgo 9 yıllık oyun bir sürü hile türedi valorant daha 1 yıllık 9 yıl sonra valorantı da görürüz
R6 da 6 yillik oyun, yine o kadar hile yok. Bahane uretmeyi ne zaman birakacaksiniz acaba :D

R6 da 6 yillik oyun, yine o kadar hile yok. Bahane uretmeyi ne zaman birakacaksiniz acaba :D
Asıl siz CSGO yu kötülemeyi ne zaman bırakacaksınız R6 oyuncu sayısıyla CS nin oyuncusu sayısı arasında dağlar kadar fark var R6
80-100k oynanırken CS go 1 milyon oynanıyor ve CS go ücretsiz umarım anlatabilmişimdir

Sorunun cevabı oldukça basit, nasıl bir oyunun her lanet elinde en az bir hile gelebilir? Bu oyun Cheat Engine ile para kasabileceğiniz ya da F12 yardımıyla ayarlarını değiştirebileceğiniz Google oyunlarından bile daha kötü korumaya sahip bir oyun. Evet, onları yaparken harcadığınız bir emek olmasına karşın CS:GO'nun anasını ağlatmak için sadece bir program indirmek yeterli, cabası ücretsiz! Yanında da musluk suyu promosyon. Lanet oyunda herhangi bir kişinin maç ortasında/başında “hvh” yazdığını görmemek mucize, ağlayıp da hile açanlar, direkt hileyle oyuna girenler, bir de buna alışan CS oyuncuları var tabii. Bu oyunu sadece “oyun” kısmını sevdiği için oynayanlara saygı duymaktayım, keza oyunun başka savunulacak hiçbir yanı bulunmamakta. Şu oyunda şimdiye kadar (kesinlikle abartmadığımı belirteyim, 3 gündür oynuyorum, 39 galibiyetim var, önceden de oynardım lakin bu durumlar yüzünden bırakmıştım.) Sadece 1 veya 2 oyunu kendi oynayışımla kaybetmişimdir, rakiplerimin (mevcut olanların) neredeyse hiçbiri bana denk olmamasına rağmen kaybediyorum bir şekilde 😆. Anti-cheat, Valve'in eline yüzüne bulaştırdığı bir şey, ıkınmışlar sıkınmışlar ama yok, olmamış. Beceremedikleri bir şeyi yapmaya çalışmışlar; sonuç: Oynanmayacak kadar güzel, temiz bir oyun; yeme de yanında yat edasında, oynamak istersen de oynatmayacak nitelikte eğlenceli bir oyun. Şimdi buraya ekran fotoğrafları falan koyarım lakin üşeniyorum ki oyunun her eli aynı halt, fazla da kasmaya gerek yok. 10-15 dk. Takılsam oyunda burayı galeri yapabilirim anlayacağınız. Kısacası CS:GO şu an rezalet...

CS:GO'yu sadece sunucularda surf yapabilmek için oynuyorum ben.

Asıl siz CSGO yu kötülemeyi ne zaman bırakacaksınız R6 oyuncu sayısıyla CS nin oyuncusu sayısı arasında dağlar kadar fark var R6
80-100k oynanırken CS go 1 milyon oynanıyor ve CS go ücretsiz umarım anlatabilmişimdir
Oyuncu sayısıyla ne alakası var?

Valve gibi koskoca şirketin hilelere çözüm bulamayacağını söyleyip bahane üretiyorsunuz. Sizin gibi oyuncular olmasaydı Valve çoktan hatasını düzeltmişti zaten. Daha fazla konuşmaya gerek yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı