CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Alttaki mesajta bize salliyorsun farkinda misin? Her iyi oynayana hile demeyin diyorsun bize karsi, hem de acik acik. Hepsi dediniz demiyorum zaten, bizi o cogu kisinin icine koymayin diyorum neyini anlamadiniz ki?
Sizi alıntıladım diye size sallamıyorum ben. Oyunun genel durumundan bahsediyorum. Yanlış anlaşılma olduysa affola.

Sizi alıntıladım diye size sallamıyorum ben. Oyunun genel durumundan bahsediyorum. Yanlış anlaşılma olduysa affola.
Kusura bakmayin hocam affola. Ama gecen 5 oyun girdim, birisinde direkt hile geldi digerinde de HvH yazip acti. Buna ragmen bana birisi "her gordugune hile deme" diyince sinir oluyorum. Ben de bana dediniz sandim, tekrardan kusura bakmayin. Global olmaya calisiyordum bu arada o 5 macta.

Kusura bakmayin hocam affola. Ama gecen 5 oyun girdim, birisinde direkt hile geldi digerinde de HvH yazip acti. Buna ragmen bana birisi "her gordugune hile deme" diyince sinir oluyorum. Ben de bana dediniz sandim, tekrardan kusura bakmayin. Global olmaya calisiyordum bu arada o 5 macta.
Net söylüyorum hiç global olmaya falan çalışmayın. Kendimden biliyorum tamamen boşa uğraş.
Faceit oynuyorsanız gidin orada oynayın turnuvalara falan katılın. Hem aldığınız zevk artar hem de para falan kazanabilirsiniz.

Net söylüyorum hiç global olmaya falan çalışmayın. Kendimden biliyorum tamamen boşa uğraş.
Faceit oynuyorsanız gidin orada oynayın turnuvalara falan katılın. Hem aldığınız zevk artar hem de para falan kazanabilirsiniz.
Hocam ben Valorant cikmadan once zaten Global'dim, FACEIT'e baslamistim. Ondan sonra Valorant betasi cikti, orada e-spora cok daha yakin bir basari elde edince CS:GO'ya bir daha o gozle bakmadim. Hep eglencesine giriyordum arkadaslarla, o 5 oyuna kadar. Sonra sinirlenip sildim.

Hocam ben Valorant cikmadan once zaten Global'dim, FACEIT'e baslamistim. Ondan sonra Valorant betasi cikti, orada e-spora cok daha yakin bir basari elde edince CS:GO'ya bir daha o gozle bakmadim. Hep eglencesine giriyordum arkadaslarla, o 5 oyuna kadar. Sonra sinirlenip sildim.
Sevebilsem geçerdim Valoranta ama hem internet yüzünden hem de 12-13 yaşındaki çocuklar yüzünden oyundan soğudum.

Sevebilsem geçerdim Valoranta ama hem internet yüzünden hem de 12-13 yaşındaki çocuklar yüzünden oyundan soğudum.
Haklisiniz, low elo'da gercekten var toxic. Smurfte oynarken cocuk bana all chat'ten anneme sovuyor, oyundan sonra ekliyorum lobiye gidiyorum 9 yasinda. Gecen de yine smurfte birisi direkt kitledim diye Allah'ima kitabima sovdu saka gibi.

Bunlarin hepsi low eloda oluyor ama. Yuksek eloya zaten cocuklar cikamiyor, yasi buyuk olup da toxic olanlarin sayisi cok az. Sizin de elonuz yuksekmis CS'de, keske biraz sabredip yukselmeyi deneseydiniz hocam.

Haklisiniz, Low Elo'da gercekten var toxic. Smurfte oynarken çocuk bana all Chat'ten anneme sovuyor, oyundan sonra ekliyorum lobiye gidiyorum 9 yasinda. Gecen de yine smurfte birisi direkt kitledim diye Allah'ima kitabima sovdu saka gibi.

Bunlarin hepsi Low eloda oluyor ama. Yuksek eloya zaten çocuklar cikamiyor, yasi buyuk olup da toxic olanlarin sayisi cok az. Sizin de elonuz yuksekmis CS'de, keske biraz sabredip yukselmeyi deneseydiniz hocam.

Yok hocam olmuyor her maç 25 üstü vurup 3 4 el alamadan kaybetmekten inanın ki çok sıkıldım.

Sorunun cevabı oldukça basit, nasıl bir oyunun her lanet elinde en az bir hile gelebilir? Bu oyun Cheat Engine ile para kasabileceğiniz ya da F12 yardımıyla ayarlarını değiştirebileceğiniz Google oyunlarından bile daha kötü korumaya sahip bir oyun. Evet, onları yaparken harcadığınız bir emek olmasına karşın CS:GO'nun anasını ağlatmak için sadece bir program indirmek yeterli, cabası ücretsiz! Yanında da musluk suyu promosyon. Lanet oyunda herhangi bir kişinin maç ortasında/başında “hvh” yazdığını görmemek mucize, ağlayıp da hile açanlar, direkt hileyle oyuna girenler, bir de buna alışan CS oyuncuları var tabii. Bu oyunu sadece “oyun” kısmını sevdiği için oynayanlara saygı duymaktayım, keza oyunun başka savunulacak hiçbir yanı bulunmamakta. Şu oyunda şimdiye kadar (kesinlikle abartmadığımı belirteyim, 3 gündür oynuyorum, 39 galibiyetim var, önceden de oynardım lakin bu durumlar yüzünden bırakmıştım.) Sadece 1 veya 2 oyunu kendi oynayışımla kaybetmişimdir, rakiplerimin (mevcut olanların) neredeyse hiçbiri bana denk olmamasına rağmen kaybediyorum bir şekilde 😆. Anti-cheat, Valve'in eline yüzüne bulaştırdığı bir şey, ıkınmışlar sıkınmışlar ama yok, olmamış. Beceremedikleri bir şeyi yapmaya çalışmışlar; sonuç: Oynanmayacak kadar güzel, temiz bir oyun; yeme de yanında yat edasında, oynamak istersen de oynatmayacak nitelikte eğlenceli bir oyun. Şimdi buraya ekran fotoğrafları falan koyarım lakin üşeniyorum ki oyunun her eli aynı halt, fazla da kasmaya gerek yok. 10-15 dk. Takılsam oyunda burayı galeri yapabilirim anlayacağınız. Kısacası CS:GO şu an rezalet...

Kime sorarsan sor rekabetçi(mm = matchmaking) zaten oynanmaz hocam. Eğer oyunu adam akıllı oynamak istiyorsan FACEIT indirmen gerek. Bunu kaç defa daha söyleyeceğiz? Nedir bu hileler yüzünden ağlamanız? FACEIT indir oyna bitti, bu kadar. Ağlaya ağlaya hileler azalmaz. O ortamı terk etmeniz lazım. Kolay gelsin.

Bu arada bir yazı gördüm "gıcık insanlar sizi oyundan atar ve 1 hafta ban" diye. Güzel kardeşim sen adam akıllı oyununu oynarsan, toxiclik yapmazsan, takımı sabote etmezsen, takımın motivasyonunu bozmassan büyük bir ihtimalle seni kimse atmaz. Atar mı? Tek girdiysen takımına 4 kişi pre geldiyse belki atar. Ama zaten 1 hafta ban yemezsin durduk yere. Önce yarım saat yersin, ardından yine ban yersen yine yarım saat, ardından 1 saat, ardından 2 saat ve sonrasında 1 hafta ban yersin. Zaten 1 hafta ban yediysen bu senin ne kadar toxic, ağlak bir oyuncu olduğunu gösterir.

Geri
Yukarı