CS:GO Neden Oynanmaz?

• Konuyu başlatan Gerek
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 247
  • Görüntüleme 11B
Oyuncu sayısıyla ne alakası var?

Valve gibi koskoca şirketin hilelere çözüm bulamayacağını söyleyip bahane üretiyorsunuz. Sizin gibi oyuncular olmasaydı Valve çoktan hatasını düzeltmişti zaten. Daha fazla konuşmaya gerek yok.
Valve aslında hile sorununu çözdü, ama siz anlamadığınız ve belki oyunda karşıda her iyi oynayana hile dediğiniz, belki de güven faktörünüzü yükseltemediğiniz için hala hileler var zannediyorsunuz.

İlkine gelirsek, biraz empati kurun. Siz çok iyi oynuyorsunuz diyelim, karşıda biri size hile dese zorunuza gitmez mi? İkinci durumda ise, 9 yıllık bir Source oyunu asla tüm hilelerden arındırılamaz. Her gün yüzlerce hile çıkıyor. Sadece hileler bir yere toplanabilir, Valve da oyunu ücretsiz yaparak bu sorunu çözdü.

Ha, karşınızdaki kişi şüphesiz hile ise, oyunlarınızda arkadaşlarınızı ya da karşı takımı rahatsız etmemeye çalışıp güven faktörünüzü yükseltin, rozetler kazanın. Ya da kesin çözüm olarak, FACEIT kullanın.

Valve aslında hile sorununu çözdü, ama siz anlamadığınız ve belki oyunda karşıda her iyi oynayana hile dediğiniz, belki de güven faktörünüzü yükseltemediğiniz için hala hileler var zannediyorsunuz.

İlkine gelirsek, biraz empati kurun. Siz çok iyi oynuyorsunuz diyelim, karşıda biri size hile dese zorunuza gitmez mi? İkinci durumda ise, 9 yıllık bir Source oyunu asla tüm hilelerden arındırılamaz. Her gün yüzlerce hile çıkıyor. Sadece hileler bir yere toplanabilir, Valve da oyunu ücretsiz yaparak bu sorunu çözdü. At gözlüğünüzü çıkarırsanız anlarsınız.

Ha, karşınızdaki kişi şüphesiz hile ise, oyunlarınızda arkadaşlarınızı ya da karşı takımı rahatsız etmemeye çalışıp güven faktörünüzü yükseltin, rozetler kazanın. Ya da kesin çözüm olarak, Faceit kullanın.
Her oynayana hile demek? Cidden komik. Aciklama yapma gereksinimi bile duymuyorum, zira son paragrafta zaten benim dediklerimi destekliyorsun. Rozet kazanana kadar, veya prime olana kadar hilelerle bas etmek zorunda degilim veya Faceit gibi baska bir servis kullanmak zorunda degilim. Bunlari soyleyerek hile sisteminin kotu oldugunu kendiniz belirtiyorsunuz :D

Ayrica bana hile diyip, sonra hvh yazip spinbot acan cok kisi var. 17 seviyeyken yanima 2 seviye adam veriyor bunlari soylemiyorum bile.

Tum hilelerden arindirilamaz ne? Sanki yapmaya calisiyor da hepsini yapamiyor :D Yine bahane yine bahane. Çöp olan oyuna çöp deseydiniz Valve duzeltirdi belki hatasini ama takım tutar gibi oyun tutunca olmuyor işte.

Uzun yıllardır Cs oynayan birisiyim ve bu "CS de çok hile var" muhabbeti bir türlü bitmedi. Arkadaşlar CS zannettiğiniz kadar kolay bir oyun değil. Valorant gibi 3 4 ay zaman harcayıp, uçanı kaçanı vururum tarzında bir oyun hiç değil. Klasik oynamayı bilmeyen ve durmadan maç kaybeden adamların bahanesidir hile çok demek. Hile yok mu? Tabii ki var. Gider Free CS oynarsan, tabii ki hile gelir. Adam bedava olduğu için hile açıyor, ban yese bile umurunda değil. Gider yeni hesap açar ve yine hile yapar. Prime CS'de hile sayısı çok azaldı. Takip etmeden her konuya yorumda bulunuyorsunuz. Her oyunda olduğu gibi, CS'de de var. Ama "Cs de çok hile var" muhabbeti tamamen oyuncu sayısı fazlalığından.

Yukarıda bir arkadaşın CS bilmediği o kadar belli ki, "Faceit tarzı başka bir servis neden kullanmak zorundayım" demiş. Faceit'de oynamak, hilelerden kaçmak için değil, oyununu daha fazla geliştirmek için. MM de Supreme, Global olan adamlar, Faceit de 3-4 LVL arası sürünüyor, neden? Faceit oynayanlar daha iyi oyuncular olduğu için. Ben Faceit de 10 Lvl oldum. Büyük ihtimal karşılıklı bir maç atsak veya 1v1 atsak bana da hile denecektir. Üst seviye Faceit maçlarında ki dönen vuruşları görseniz, hile dersiniz hepsine. Bunun nedeni de oyunu bilmemeniz. Ayrıca Faceit sadece CS'den ibaret değil. Dota, Rainbow, TF2 tarzı oyunlarda bile iyi oyuncular Faceit de takılıyor.

Hilenin önüne hiç bir oyunda geçilemez. "Bir sistem yapacağım ve asla hile olmayacak oyunda." diye asla bir kafa olamaz. Google bile hackleniyor. Parasına göre, hilenin değeri değişiyor ve sistem onu algılayana kadar hileyi kullanabiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile hileleri tespit ediyorlar ve ban yiyorsunuz. 2 gün sonra yeni sürüm için hile çıkartıyorlar. Bu bütün oyunlarda böyledir. Her şeye hile demek bir hastalıktır. Benim arkadaşlarım vardı hile kullanan ve ban yiyen. Hile kullandığı için, her vuruş ona hile geliyordu. Bu işler böyledir.

Her oyunda olduğu gibi, CS'de de var. Ama "CS de çok hile var" muhabbeti tamamen oyuncu sayısı fazlalığından.

Buradan sonrasını okumaya gerek yok. Valorant'ta hile olupta 2 gün dayanan var mı? Artık Vanguard bunu yakalar zaten deyip reportlamadıklarım var.

Buradan sonrasını okumaya gerek yok. Valorant'ta hile olupta 2 gün dayanan var mı? Artık Vanguard bunu yakalar zaten deyip reportlamadıklarım var.

1 ay önce Valorant oyuncuları oyunu bırakmışlardı hilelerin fazlalığından ağlayıp duruyorlardı. Twitter da durmadan dalga geçiliyordu, haberin yok sanırım bundan. Kendiniz bir şey görünce veya görmeyince, herkes bunu yaşıyor kafasından çıkın artık. Senin her maçına hile geliyor diye, herkeste böyle bir durum yok. Ben 1 sene içerisinde Faceit top seviye maçlarında 1 veya 2 defa hileyle karşılaşmışımdır. Onlarda ucuz hileler. 200 dolarlık Valorant hilesi al bakalım Vanguard'a ne kadar sürede yakalanıyorsun.

Money talks.

1 ay önce Valorant oyuncuları oyunu bırakmışlardı hilelerin fazlalığından ağlayıp duruyorlardı. Twitter da durmadan dalga geçiliyordu, haberin yok sanırım bundan. Kendiniz bir şey görünce veya görmeyince, herkes bunu yaşıyor kafasından çıkın artık. Senin her maçına hile geliyor diye, herkeste böyle bir durum yok. Ben 1 sene içerisinde Faceit top seviye maçlarında 1 veya 2 defa hileyle karşılaşmışımdır. Onlarda ucuz hileler. 200 dolarlık Valorant hilesi al bakalım Vanguard'a ne kadar sürede yakalanıyorsun.

Money talks.
O 1 ay onceki olay 2 hafta sonra yeni sezonda duzeltildi bence senin haberin yok bundan. Ayrica bana bilmiyorsun, herkese hile deme gibi seyler diyorsun ama Valorant'ta karsima eski FPL oyunculari gelmesi disinda sorun yok.
Uzun yıllardır Cs oynayan birisiyim ve bu "CS de çok hile var" muhabbeti bir türlü bitmedi. Arkadaşlar CS zannettiğiniz kadar kolay bir oyun değil. Valorant gibi 3 4 ay zaman harcayıp, uçanı kaçanı vururum tarzında bir oyun hiç değil. Klasik oynamayı bilmeyen ve durmadan maç kaybeden adamların bahanesidir hile çok demek. Hile yok mu? Tabii ki var. Gider Free CS oynarsan, tabii ki hile gelir. Adam bedava olduğu için hile açıyor, ban yese bile umurunda değil. Gider yeni hesap açar ve yine hile yapar. Prime CS'de hile sayısı çok azaldı. Takip etmeden her konuya yorumda bulunuyorsunuz. Her oyunda olduğu gibi, CS'de de var. Ama "Cs de çok hile var" muhabbeti tamamen oyuncu sayısı fazlalığından.

Yukarıda bir arkadaşın CS bilmediği o kadar belli ki, "Faceit tarzı başka bir servis neden kullanmak zorundayım" demiş. Faceit'de oynamak, hilelerden kaçmak için değil, oyununu daha fazla geliştirmek için. MM de Supreme, Global olan adamlar, Faceit de 3-4 LVL arası sürünüyor, neden? Faceit oynayanlar daha iyi oyuncular olduğu için. Ben Faceit de 10 Lvl oldum. Büyük ihtimal karşılıklı bir maç atsak veya 1v1 atsak bana da hile denecektir. Üst seviye Faceit maçlarında ki dönen vuruşları görseniz, hile dersiniz hepsine. Bunun nedeni de oyunu bilmemeniz. Ayrıca Faceit sadece CS'den ibaret değil. Dota, Rainbow, TF2 tarzı oyunlarda bile iyi oyuncular Faceit de takılıyor.

Hilenin önüne hiç bir oyunda geçilemez. "Bir sistem yapacağım ve asla hile olmayacak oyunda." diye asla bir kafa olamaz. Google bile hackleniyor. Parasına göre, hilenin değeri değişiyor ve sistem onu algılayana kadar hileyi kullanabiliyorsunuz. Yeni güncelleme ile hileleri tespit ediyorlar ve ban yiyorsunuz. 2 gün sonra yeni sürüm için hile çıkartıyorlar. Bu bütün oyunlarda böyledir. Her şeye hile demek bir hastalıktır. Benim arkadaşlarım vardı hile kullanan ve ban yiyen. Hile kullandığı için, her vuruş ona hile geliyordu. Bu işler böyledir.
Ben ne diyorum sen ne diyorsun :D Kendimi gelistirmek istemiyorum birader sanane? FACEIT'de tryhard degil eglencesine mm oynamak istiyorum sanane? Hilelerle ugrasmak zorunda miyim derken bundan bahsettim ama maalesef okudugunuzu anlayamiyorsunuz. Acinacak haldesiniz gercekten, yazik size. Egonuzu tatmin etmek icin acilmadi bu konu, 10 level olmaniz kimsenin umrunda degil. Klasik toxic CS kitlesi.

Ben ne diyorum sen ne diyorsun :D Kendimi gelistirmek istemiyorum birader sanane? FACEIT'de tryhard degil eglencesine mm oynamak istiyorum sanane? Hilelerle ugrasmak zorunda miyim derken bundan bahsettim ama maalesef okudugunuzu anlayamiyorsunuz. Acinacak haldesiniz gercekten, yazik size. Egonuzu tatmin etmek icin acilmadi bu konu, 10 level olmaniz kimsenin umrunda degil. Klasik toxic CS kitlesi.

Katılıyorum ve CS oyununun sadece global supreme vs levellardan oluşmadığını da hatırlatırım. Gelmiş buraya Faceit 10 levelim diyorsun da ben neden altın novada iken oyunumun %90ına smurf veya hile geliyor? Lütfen bana bunu düzgünce açıklayın kabul edeyim.

Canlarım kaldıramıyorsanız, beğenmiyorsanız oynamayın. Sizi zorlayan yok. CS sevmiyorsunuz, sistemini vs beğenmiyorsunuz, kimse de beğenmeniz için sizi zorlamıyor. Her bir dönem yeni bir FPS oyunu çıkar ve CS'den nefret eden kitle "Bak bu oyun çıktı, CS'den daha iyi, hile de yok" diye ortaya çıkarlar ve konulara böyle damlarlar. Ama zamanla o beğendikleri oyunun oyuncu sayısı azalmaya başlar ve yine CS'ye dönerler. Bu yıllardır değişmeyen bir şeydir. PUBG çıktığında bile, iki alakasız oyunu karşılaştıranlar vardı ve CS bitti diyenler vardı.

Ben diyorum Ankara, siz diyorsunuz bilmem nerem kara. Size olayı güzelce açıkladım ama anlamak istemiyorsunuz. Klasik Türk genci problemi. Mevlana gibi döne döne vuran adamların hile olduğunu 70 yaşında ki adamda anlar. Ama normal bir şekilde 3 4 HS yediklerinde bile hile bu adam diye söylenen insanlar dolu burası. Kaç tane Overwatch izledin de bu kadar hile dolu, sistemi berbat diyebiliyorsun? Yukarıda bir arkadaş demiş, Vanguard da 2 gün sürmüyor hile yapanın ban yemesi diye. CS de, o mevlana gibi dönenlerinde ban yemesi 2 gün sürmüyor. Ama hem Valorant da, hem de CS de 200-500 dolara satılan hileler var ve adam sana süre garantisi veriyor. Bunların önüne hiçbir oyunda geçemezsiniz. Bu hileleri ruhunuz bile duymaz. Biraz araştırma yaparsanız, nasıl hileler olduğunu göreceksiniz.

Mesela ben LoL bir kere olsun bile oynamadım, kitlesini beğenmedim. Ama gidip kimseye de sallamadım. Ama bakıyoruz, 1 hafta içinde hep CS eleştiri konusu açılıyor foruma ve sosyal medyaya haterlar doluşuyor. Bu bir bireyin Galatasaray'lı olup, durmadan Fenerbahçe'nin konularında gezip eleştiri yapması gibi. Günümüz Türkiye problemi. Sevmediği, beğenmediği bir şeyi durmadan eleştirmesi lazım.

Ayrıca egolu vs demişsin de, ego yapacak olsam sana burada cevap dahi vermem. Birkaç konuda CS tavsiye isteyen arkadaşlara yaptığım yorumlara bakarsan, nasıl bir yaklaşımım olduğunu öğrenirsin güzel kardeşim.

Sorunun cevabı oldukça basit, nasıl bir oyunun her lanet elinde en az bir hile gelebilir? Bu oyun Cheat Engine ile para kasabileceğiniz ya da F12 yardımıyla ayarlarını değiştirebileceğiniz Google oyunlarından bile daha kötü korumaya sahip bir oyun. Evet, onları yaparken harcadığınız bir emek olmasına karşın CS:GO'nun anasını ağlatmak için sadece bir program indirmek yeterli, cabası ücretsiz! Yanında da musluk suyu promosyon. Lanet oyunda herhangi bir kişinin maç ortasında/başında “HvH” yazdığını görmemek mucize, ağlayıp da hile açanlar, direkt hileyle oyuna girenler, bir de buna alışan CS oyuncuları var tabii. Bu oyunu sadece “oyun” kısmını sevdiği için oynayanlara saygı duymaktayım, keza oyunun başka savunulacak hiçbir yanı bulunmamakta. Şu oyunda şimdiye kadar (Kesinlikle abartmadığımı belirteyim, 3 gündür oynuyorum, 39 galibiyetim var, önceden de oynardım lakin bu durumlar yüzünden bırakmıştım.) Sadece 1 veya 2 oyunu kendi oynayışımla kaybetmişimdir, rakiplerimin (mevcut olanların) neredeyse hiçbiri bana denk olmamasına rağmen kaybediyorum bir şekilde 😆. Anti-cheat, Valve'in eline yüzüne bulaştırdığı bir şey, ıkınmışlar sıkınmışlar ama yok, olmamış. Beceremedikleri bir şeyi yapmaya çalışmışlar; sonuç: Oynanmayacak kadar güzel, temiz bir oyun; yeme de yanında yat edasında, oynamak istersen de oynatmayacak nitelikte eğlenceli bir oyun. Şimdi buraya ekran fotoğrafları falan koyarım lakin üşeniyorum ki oyunun her eli aynı halt, fazla da kasmaya gerek yok. 10-15 dk. Takılsam oyunda burayı galeri yapabilirim anlayacağınız. Kısacası CS:GO şu an rezalet...

Kardeşim ilk cümlenden sonrasını okuma ihtiyacı duymadım. ESEA ve FACEIT gibi platformlarda hile barındırılmaz ve daha kaliteli serverlarda oynarsın (128 tick).

Geri
Yukarı