CS:GO neye göre kasa veya skin düşüyor?

Bakin size acikliyorum 2 şekilde item düşürürsünüz ilk olarak haftalik itemler(her carsamba gunu yenilenir). Haftalik Max 2 düşüyor. Şansiniza bagli olarak 1 grafiti ve 1 kasa, 2 grafiti ya da 2 kasa düşürebilirsiniz 2'den fazla item olmuyor olmuyor (3 veya 4 diyenler sali ve carsamba gunler oyuna girmişlerdir yenilendiginde diger 2 tanesini almistir) ikinci yöntem ise level atlamak her 2 levelde bir skin düşer rastgele olarak gelir 30 kuruşlukda gelebilir Dragon'e lore da yani yine işler şansa kalıyor.
2 yıllık konuyu nereden bulup cevap yazdınız bilmiyorum ama çok fazla yanlışınız var. Haftalık rekabetçi tarzı modları oynayarak toplam 2 kasa düşebilir. Skin veya grafiti ise her çarşambadan çarşambaya level atladığınızda düşer. Yani çarşamba günü sıfırlanır haklarınız ve diğer çarşambaya kadar level atlayarak 1 skin ya da grafiti, normal oynayarak da şanslıysanız 2 kasa düşürebilirsiniz.

Ben 1 ay önce CS:GO Silah Kasası düşürdüm ve bundan sonra hep item düşünmek için çok hırs yaptım. Sonrasında geçen hafta "haftalık bonus" denen şey bende artık gözükmüyordu. Meğer şeymiş bu, benim haftalık item düşürme hakkım dolmuş o yüzden de "haftalık bonus" yazısı gözükmüyormuş. Yukarıdaki yorumlarda 2 kasa hakkını doldurunca skin veya grafiti düşmeye devam eder demiş. Valla o "haftalık bonus" denen şey gidince hiçbir şekilde item falan düşmüyor. Yani ben burada "her çarşamba item düşürme hakkın yenilenir ve her hafta 2 kasa + 1 skin veya grafiti" savına daha çok katılıyorum fakat. "Haftalık bonus" denen şey olduğu zaman her level atladığında mutlaka bir item düşüyor, genelde de düşen şey grafiti veya skin oluyor.

Ben 1 ay önce CS:GO Silah Kasası düşürdüm ve bundan sonra hep item düşünmek için çok hırs yaptım. Sonrasında geçen hafta "haftalık bonus" denen şey bende artık gözükmüyordu. Meğer şeymiş bu, benim haftalık item düşürme hakkım dolmuş o yüzden de "haftalık bonus" yazısı gözükmüyormuş. Yukarıdaki yorumlarda 2 kasa hakkını doldurunca skin veya grafiti düşmeye devam eder demiş. Valla o "haftalık bonus" denen şey gidince hiçbir şekilde item falan düşmüyor. Yani ben burada "her çarşamba item düşürme hakkın yenilenir ve her hafta 2 kasa + 1 skin veya grafiti" savına daha çok katılıyorum fakat. "Haftalık bonus" denen şey olduğu zaman her level atladığında mutlaka bir item düşüyor, genelde de düşen şey grafiti veya skin oluyor.
Haftalık bonus dediğimiz şey siz çarşamba günü hakkınız sıfırlanınca gelen bir şey ve bonusla beraber toplam 5000 TP kasana kadar işe yarıyor. 5000 TP kastığınızda etkisi bitiyor. 5000 TP kasana kadar sanırsam 1.5 kat (emin değilim ne kadar olduğundan) TP bonusu sağlıyor.

Geri
Yukarı